Dove

Ár:   590 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. január 14.

Kategória:   Dezodorok

• 100 színen tesztelve.
  • 48 órán tartó védelem a testszagok ellen.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

wildrose

2020. október 13.

Kellemes, de nem egy hűha illatú dezodor, elég jó izzadásgátló hatású, de azért az sem tökéletes. Számomra ez egy középszerű termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 13.

kovacsrekaa

2020. július 16.

Boltban kaphato egyik legrosszabb dezodor. Ha befujom vele magam, a honapjam nedves pedig semmi megeroltetot nem csinalok. Ha pakolok, akkor meg annyira budos leszek hogy furdenem kell. Rosszabb mint a drogerias vagy nem drogerias sajat markas termekek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

SzAngel

2020. június 1.

Kellemes, friss illata van. Nem hagy foltot a ruhán, testszag ellen kiváló. A nagy kiszerelést használom, sokáig elég. Hosszú használat után, mintha megszoknám. De rövid kihagyás után, mindig visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Biancah

2020. január 14.

Nem is értem, miért nem értékeltem eddig, pedig mindennap használom, évek óta. Néha megcsalom, mert valahogy azt tapasztaltam, hogy a testem megszokja egy idő után és mintha csökkenne a hatékonysága. Létezik ilyen vagy csak képzelem? :)) Mindegy, visszatérek rá mindig. Visszafogott, kellemes illata van, és teszi a dolgát és nem foltozza be a ruháim. Csak a sok piros pöttyöt sajnálom az incijében... Ezért a négy csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

georginasz

2019. december 6.

Egy utazás során vettem, mert elfelejtettem dezodort vinni magammal. Én pumpás dezodort használok, így furcsa volt megint ilyet használni. Az illata kicsit mű és poros. Az összetevői is elég csúnyák, de az izzadást tényleg gátolja, és ez a fő feldata. Miután elfogy biztosan maradni fogok a környezetbarátabb, pumpás dezodoroknál és figyelek rá, hogy ne kelljen újra ilyet vennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 6.

PetraRéka

2019. augusztus 30.

Valóban a legjobb.
Sokáig ragaszkodtam a powder változathoz de mivel aktuálisan azt nem kaptam ezt választottam.
Remek választás.Kellemes, finom, tiszta nem tolakodó illat (számomra kókuszos beütéssel).
Tartósnak bizonyul.Ajánlom nektek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Valóban a legjobb.
Tartósnak bizonyul.Ajánlom nektek!

Lizz07

2019. június 18.

Nekem nem tetszik az illata és gyorsan fogy. Viszont, a testszagot ebben a 100 fokban is gátolja (nyilván nem 48 órán keresztül :D), anélkül, hogy folyton fújkálnom kéne, pedig elég izzadós vagyok. A ruháimon sem hagy foltot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 18.

Kriszta46

2019. május 13.

A legjobb. Valóban láthatatlan száraz érzetű, enyhén púderes, finom illatú, tisztaság érzetet nyújt. Kellemes, csak ajánlani tudom, csak ezt veszem, mióta felfedeztem. És jó sokáig elég, pedig használom rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 13.

Vicuska918

2019. május 3.

Kellemes illata van. A hatás természetesen nem tart 48 óráig. Foltot fekete ruhán hagy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Shinatome

2019. április 13.

Kellmes, nem tolakodó illatú termék nem túl erős izzadásgátló hatással. Nem pereg le több óra elteltével és az illatát is sokáig lehet érezni. Sárga foltokat sem tapasztaltam a ruhákon, de mivel nem tölti be izzadásgátló szerepét így nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 13.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.