Dove

Ár:   590 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. január 14.

Kategória:   Dezodorok

• 100 színen tesztelve.
  • 48 órán tartó védelem a testszagok ellen.

Bebek

2016. augusztus 27.

Nagyon jó illata van, nem hagy foltot. Én az Original-t szoktam használni, annak 40 fokban is jó a hatása, de ennek 20 fokban sem az igazi. :S Nyáron nem használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

kimmy23

2016. július 29.

Egy ideig ezt használtam, mert sokáig szinte ez volt az egyetlen deo, ami nem hagy nyomot a ruhákon. Viszont mióta jöttek ki más márkáknak is hasonló és hatásosabb termékei, azóta nem ezt veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 29.

Nickykee

2016. július 25.

Nekem ez a tökéletes deo, az eddig próbáltak között messze a legjobb! Nagyon kellemes, friss illat, amely tartós: reggel fújtam és még a délutáni mozgás után is jó illata volt a hónaljamnak, meleg nyái napon. Igaz nem vagyok túlzottan izzadós, olyan átlagosan. Nekem nem hagy foltot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

nagyerika28

2016. június 27.

Jó dezodor!Nem vagyok tőle büdös,nem is igazán izzadok mellette, nem hagy foltot.Kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

Csajszi26

2016. június 10.

Remek dezodor! Reggel befújom magam vele és még délután is érzem az illatát, csak ajánlani tudom és tényleg nem hagy foltot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 10.

NadjaBlue

2016. május 14.

Előtte az Originalt használtam, de legutóbb kapkodás közben hirtelen ezt kaptam le. Az Originalnak sokkal jobban bejött az illata, de igazából ez se rossz. Az izzadásgátló hatása elmegy, de az az érzésem, hogy az Original egy kicsit jobban teljesített ezen a téren is, jobban semlegesíti a kellemetlen szagokat. Átlagos napokra elég csak nekem, de nem akarom lehúzni ezt a deot, mert nem rossz, de messze áll a csodaszertől. Meg aztán rengeteget deot kipróbáltam már az évek során, de sajnos elég izzadós vagyok és egyikkel se éreztem azt, hogy maximális védelmet nyújtana. Amúgy meg szerintem nem hagy különösebben foltot, de én ezt a problémát a másik terméknél se észleltem. Lényeg a lényeg összességében nekem ez egy hármas,mivel az Originalnak is csak négyest tudok max adni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

flamingo-80

2016. május 13.

Az izzadásgátló hatása közepes, szerintem aki hajlamos erős izzadásra, annak nem elég ez a termék. Eddig szerencsére nem hagyott foltot a ruháimon. Csak nyáron használom, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

Sz. Csilla

2016. május 11.

Nagyon nagyon finom az illata. :)) Én nem fújok magamra sokat, így nem vettem észre foltot a ruhámon. És nem vagyok izzadós, ezért azt sem tudom megállapítani, hogy mennyire hatásos... Az összetevői nem szépek, ezért nem adhatok rá 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 11.

CeCeDrake

2016. április 3.

Egy éve boldogan siettem vele haza, hogy 100 színen tesztelt és 100001% sure, hogy nem hagy foltot a ruhán (erre nagyon kényes vagyok), meg még büdös sem leszek tőle, spray, sietős reggelen, amikor nincs időm száradást várogatni, ez mekkora megváltás lesz.
Aha, persze, mese habbal.
Foltos fekete felső. Máris megbukott. Vagy esetleg pont feketén nem tesztelték?!
Világos ruhákat elszínezte!
Félig volt a flakon és kidobtam, mert nem volt "kedvem" több ruhám tönkretenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

Aha, persze, mese habbal.
Világos ruhákat elszínezte!
Félig volt a flakon és kidobtam, mert nem volt "kedvem" több ruhám tönkretenni.

Jelizz

2016. április 3.

jó az illata, és tenyleg nem hagy foltot, de nem nyújt hatékony védelmet :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 3.

jó az illata, és tenyleg nem hagy foltot, de nem nyújt hatékony védelmet :(

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.