Dove

Ár:   590 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. január 14.

Kategória:   Dezodorok

• 100 színen tesztelve.
  • 48 órán tartó védelem a testszagok ellen.

Nyuszoka

2016. március 20.

Nagyon kellemes, visszafogott illata van. Jól dezodorál, csak az igazán stresszesebb szituk után és a nyári dög melegben kell újrafrissíteni néha. Foltot nem hagy és nekem nem is színezi el a ruháimat. Nem szárítja és nem is irritálja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 20.

AmandaAnonymus

2015. október 13.

Kellemes az illata, eleinte tényleg nem hagy foltot, csak rendszeres használat után elszínezi a ruhát. :/
De jól dezodorál, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

De jól dezodorál, az biztos.

sztinke

2015. október 6.

Elég jó deo. Kellemes az illata, nem hagy foltot, és egy frissítéssel még a kánikulát is elég jól bírta. :) Ettől függetlenül nem vettem újra, szeretem váltogatni a dezodorokat újabban, mert azt vettem észre, hogy úgy hatékonyak maradnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 6.

boszia

2015. augusztus 29.

Anyukámnál találtam rá, persze ki is próbáltam és nagyon jó illata van, és tartós is, úgy hogy biztos megveszem én is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 29.

kriszta49

2015. augusztus 28.

Ajándékba kaptam először, azóta már vettem belőle újra.
Meg vagyok elégedve vele. Nekem tényleg nem hagyott nyomot a ruháimon, kellemes illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Ajándékba kaptam először, azóta már vettem belőle újra.

vzorka

2015. augusztus 14.

Tényleg invisible, ezért nyárra kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

Tényleg invisible, ezért nyárra kiváló.

szivoszal

2015. március 29.

Nekem is bevált.tényleg nem hagy foltot egyik színű ruhán sem,nagyon finom illata van es birja a strapát is. Fogom venni még.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

zdoreebaba

2014. december 29.

Szerintem nagyon jó. Több napon keresztül is bírta a strapát, pedig én aztán nagyon izzadós vagyok. Minimum 48 órát simán kibírta. Finom illatot kölcsönöz és elnyomja a testszagot. Foltot sem a fehéren, sem más színen nem hagy. A lehető legjobb termék. Újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.