Dove

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2013. április 8.

Kategória:   Dezodorok

A Maximum Protection a Dove eddigi leghatékonyabb védelme. Nagyszerű kombinációja a hatékonyságnak, amire szükséged van és az ápolásnak, amit a Dove-tól elvársz. Tudományosan igazolt izzadás elleni védelmet nyújt, miközben ápolja a bőrt a Dove ¼ rész hidratáló krémjével. Illatától tisztának, frissnek és szépnek érezheted magad. Egyszerre véd és ápol.

Redlips

2017. január 9.

Jó illata van, főleg a melegebb időszakban kellemes, nem sok. A hatékonysága nem olyan jó, mint a Rexonáé, ezért inkább azt veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

OFA

2016. szeptember 8.

Hatékony még a megterhelő edzés közben is, hosszan tartó és imádom az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Hatékony még a megterhelő edzés közben is, hosszan tartó és imádom az illatát.

andreai

2016. május 13.

Az eddigi legjobb, végre nem csak reménykedem a hatásban hanem tényleg azt nyújtja ami elvárható tőle. Az illata is rendben van.
A krémes állag nem rossz, de talán egy színtelen vagy enyhe színű kemény"gél" állag jobb lenne, ami nem hagy fehér foltot ha óvatlanul kapok magamra egy felsőt és nem marad fehér folt a bőrömön. Ujjatlan felsők viselésekor szokott meglepetést okozni.. Ezeket kiküszöbölve járna a max értékelés

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

dodikah

2016. március 26.

A legjobb.egyszerűen csontszárazzá tesz, nem engedi át a szagokat sem... a krémessége miatt nyilván gyorsabban fogy, de megéri az árát.. Viszont valószínűleg nem túl egészséges hogy ekkora a hatóereje.. így nem mindennapi használatra vettem, inkább csak "húzós" napokra .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

Barbarian

2016. március 11.

Amikor megjelent, kiváncsivá tett és vettem is belőle.Tudni kell, hogy nagyon izzadós vagyok, ha nem dezodorálok, akkor végem.Nagyon nagyon sokat ki próbáltam már, de ez mind közül a legjobb.Egyszer használom naponta, jó az illata, amilyen krémes azt hinnéd , hogy úgy befogja a sötét ruhákat...De nem!Fontos szempont, mert a "fogós" dezodorok folyamatos használata közben , pár felsőmet el kellett dobni mert egy idő után ki sem jött belőle.Teljesen dezodorál, pedig ez nálam nagy teljesítménynek számít.Azok a vélemények miszerint nagyon hamar elfogy.Nekem épp ellenkezőleg.Egy stiftem sem tart ilyen sokáig(kb 3 hónap)Nagyon kevés is elég belőle.Nagyon megéri az árát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

AngyalRoka

2016. február 10.

Imadnam.... de nagyon keves ideig eleg. Szinte tokeletes. Ugyan minimalisan ugyan ugy atengedi az izzadast, megis turhetobb mint barmelyik masik deo amit eddig probaltam. Az illataval is meg vagyok elegedve, szerintem nagyon kellemes. Ezeket leszamitva, biztosan nem fogom ennyi penzert ujravasarolni, hiaba valt be.. 20 napig volt eleg..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

truska

2015. október 16.

Ez az eddigi legjobb dezodor amit valaha használtam, pedig tényleg rengeteget kipróbáltam már. Már több mint egy éve használom szinte napi rendszerességgel, úgyhogy van tapasztalatom vele. Én rendeltetés szerűen este fürdés után szoktam használni.
1. kellemes az illata, de másnapra már nem érződik ( ez nálam pozitív mivel még utána használok fújósat is, meg parfümöt is), ellentétben a dobozos rexonával mert az szerintem büdös
2. tényleg csökkenti az izzadás mértékét, és nagyon sokáig tart. Alapjában véve rettenetesen izzadós vagyok ( főleg stresszhelyzetekben, de akkor pl a tenyeremből önteni lehet) szóval az elején amikor elkezdtem használni még extrém helyzeteket is kibírtam izzadságfoltok nélkül. Mára már sztem eléggé hozzászoktam de még így is sokkal jobban teljesít mint önmagában valamilyen fújós vagy kenős verzió) az extrém hosszú és stresszes napokon is elég jól bírta, bár én néha frissítettem rajta fújóssal. ( ami egyébként ugyanez az uborkás illat voltak kb egy évig, azt is ajánlom , most már lecseréltem a silk dry-ra, de csak mert meguntam az illatát)
Összefoglalva: Szerintem megéri tenni vele egy próbát, elég gyakran akciózzák és lassabban is fogy mint egy hagyományos deo úgyhogy annyival nem drágább mint amennyivel hatékonyabb :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 16.

aranypáva

2015. május 11.

Abszolút kedvenc. A krémdezodorokból ez a terméktípus viszi a prímet. Egyedül ez tudja csökkenteni az erős izzadást, igaz egy darabig, de nekem már ez is eredmény.
Az illata nagyon kellemes, a kiszerelés egész praktikus, csak nagyon gyorsan elfogy. Mindenesetre megéri az árát, egyedül már csak ezt vagyok hajlandó megvenni. Mindegyik illatban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Riccah

2015. április 26.

Jó illata van, nem ragacsos, helyette finom krémes, jól adagolható, jól és gyorsan beszívódik, erős védelmet nyújt. az ára kicsit erőteljes, de mivel használ megéri kifizetni. Örülök, hogy megtaláltam! :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

babuka99

2015. február 7.

Hatékony, finom illatú, nekem bevált, csakis ezt használom, vége a keresgélésnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 7.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.