Dove

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2013. április 8.

Kategória:   Dezodorok

A Maximum Protection a Dove eddigi leghatékonyabb védelme. Nagyszerű kombinációja a hatékonyságnak, amire szükséged van és az ápolásnak, amit a Dove-tól elvársz. Tudományosan igazolt izzadás elleni védelmet nyújt, miközben ápolja a bőrt a Dove ¼ rész hidratáló krémjével. Illatától tisztának, frissnek és szépnek érezheted magad. Egyszerre véd és ápol.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

idea

2015. január 22.

Ez az izzadásgátló tényleg hat (erőteljesebben izzadók esetében is), ami nem is csoda, mert teljesen eltömíti az összes létező pórust, aminek csak a közelébe kerül. Nem csupán meggátolja az izzadást, de teljes mértékben elzárja a bőrt a külvilágtól olyan mértékben, hogy azt zuhanyzáskor is csak többszöri tusfürdő+szappan kombóval tudom lemosni magamról. Az illata leginkább egy uborkás szendvicset majszoló hegesztő-munkáséra hasonlít, ugyanis erőteljesen érezhető benne a fémes jelleg megbolondítva egy kis kígyóuborka-aromával. Én csak akkor használom, ha előre tudom, hogy nagyon stresszes/izzasztó napom lesz, és olyannyira helyt kell állnom, hogy az ilyen dezodorokra vonatkozó elveimet is feláldozom aznap a siker érdekében. Ilyenkor azzal nyugtatom magam, hogy a cél szentesíti az eszközt.
4 csillagot kap, mert tényleg nagyon hatékony, de az összetevői miatt nem tudok maradéktalanul elégedett lenni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 22.

Evibogyo13

2014. június 30.

Amióta ezt használom nem is nagyon van gondom az izzadással. Ezelőtt a rexona kéket használtam de az ragacsos volt izzadton tőle jobban is mint előtte és a szaga is borzasztó volt, de mióta ezt használom nem izzadok és sosincs izzadságszagom. Tény hogyha este használom, másnap jobban teljesít,de reggel is jó, sőt nappal bármikor.Nekem nem fogta be a ruhákat és imádom az illatát. Remélem mindig ilyen marad:))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 30.

katacita

2014. május 28.

Én pár nap alatt "hozzászoktam", az első napokban valóban tökéletesen meggátolta az izzadást, aztán egyszercsak már nem. Nem tudom, ez normális-e. :) Szóval semmivel nem ér többet egy negyedennyibe kerülő dezodornál, azért elhasználom majd úgy, hogy néha pihentetem,és újra előveszem, eddig így vált be egyedül. De ennyi pénzt semmiképp sem ér meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 28.

laracroft

2014. május 15.

Nekem nem jött be. :( Az illata sem tetszik különösebben, és a hatása sem az igazi. Nem tudom mitől függ, néha jó, néha nem. Ma meglepődtem, mert tegnap este bekentem vele a hónaljam, és ma reggel, mintha semmit nem használnék - enyhe izzadtságszaggal keltem.....sehol az uborka. Pedig nem harminc fokban aludtam, és semmi mást nem csináltam - csak aludtam. A két csillagot azért kapja meg, mert néha hatásos, de semmivel sem több, mint a többi deo....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

bubbans

2014. május 11.

Még csak pár napja használom és eddig nagyon jó!!:) Remélem nem fogok hozzászokni én is, végre találtam valamit ami tényleg jól véd az izzadás ellen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

andi.toth90

2014. április 6.

az illata tényleg nagyon jó, viszont ehhez is hozzászoktam, egy-két hónap után nem hatott. ugyanúgy, mint a rexona maximum protection (bár ez egy egy icipicit jobban használt)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 6.

vedina007

2014. március 29.

A Maximum Protection dezodorok közül ez a kedvencem. Nagyon szeretem az illatát és a hatása is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

gattonero

2014. március 28.

Végre egy dezodor, ami tényleg működik! Nálam az egyik gyógyszetári spray-vel versenyez, az a komoly stresszhelyzetekben is szárazon tart, viszont jobban szárít és illatmentes. A Dove viszont krémes és nagyon kellemes az illata. Egy a gond vele: a legkevesebb felkent mennyiség is elszínezi a ruhát.
Update: közel egy hónapja használom, de sajnos már nem tart szárazon, sőt! Talán hozzászokott a bőröm, nem tudom mi történt. 5 helyett így csak 3 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

agi_d

2014. január 27.

Talán a legjobb dezodor, amit eddig használtam. Már majdnem feladtam, hogy találjak egy tényleg működőt! Az illatát szeretem, de talán kicsit erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 27.

Cipriana

2013. október 30.

Imádom, imádom, imádom!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 30.

Imádom, imádom, imádom!:)

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.