Dove

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2013. április 8.

Kategória:   Dezodorok

A Maximum Protection a Dove eddigi leghatékonyabb védelme. Nagyszerű kombinációja a hatékonyságnak, amire szükséged van és az ápolásnak, amit a Dove-tól elvársz. Tudományosan igazolt izzadás elleni védelmet nyújt, miközben ápolja a bőrt a Dove ¼ rész hidratáló krémjével. Illatától tisztának, frissnek és szépnek érezheted magad. Egyszerre véd és ápol.

Veronika

2013. augusztus 26.

Pár napja vettem meg, Rexonát is szeretem és a Dove-ot is,de mivel Go Fresh fan vok...erre esett a választásom. Picit tartottam tőle,mert krémdeo,de kellemes csalódás ért! Nagyon kellemes illata van,még a bőrön is, nem izzadok tőle(melegben sem) és frissnek érzem magam egésznap! Az ára kicsit húzós,de kuponnal már elfogadható!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

szamira

2013. július 16.

Egy az egyben ugyanaz, mint a Rexonás, a doboz, a szövegezés, kinézet, és a beltartalom is. Most ilyet vettem, mert épp ez volt az olcsóbb a kettő közül.A hatása kifogástalan, soha nem volt még szagom, amikor ezt használtam. Az izzadást nem gátolja meg, ha valaki olyat keres, akkor ne vegye meg :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 16.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.