Dove

Ár:   652 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 652 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsolesz, Módosítva: 2012. január 20.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 652 Ft

Testre és arcra, kifejezetten férfiak számára kifejlesztve. Hűsítő összetevővel.

Ár: 652 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

roddo

2016. szeptember 9.

Az illatával és a habzásával nem volt gond, de valahogy azóta sem vettem újra, pedig emlékszem, tusolás után 20-30 perccel is kellemes illat terjengett a fürdőszobában tőle. Bőrproblémát nekem nem okozott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Kiscsillag5

2013. április 28.

A Dove-hoz illően jó illatú tusfürdő szörnyű összetevőkkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 28.

A Dove-hoz illően jó illatú tusfürdő szörnyű összetevőkkel.

csericka

2012. november 19.

A párom használja ezt, nyáron valahogy jobban bejött az illat, mint most, most túl erősnek érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 19.

tenyitomi

2012. május 3.

Régebben használtam,elég kellemes volt főleg nyáron a menthol miatt,de már csak natur cuccokat használok.Attól függetlenül jó termék.A levonás az összetevők miatt.Update:Amióta felvilágosult lettem az összetevőket illetően csak 1*-ot kaphat.Nagyon EGÉSZSÉGKÁROSÍTÓ ez az egész DOVE cég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 3.

zsolesz

2012. január 10.

Nekem a kék volt a kedvencem régen, ezt most ajándékba kaptam és azt gondoltam tovább adom, de "véletlenül" kipróbáltam és nagyon megtetszett. Csak az összetevők miatt nem kapja meg az 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 10.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.