Dove

Ár:   898 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Agnes23, Módosítva: 2020. április 17.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Megújult változat!

• A tusfürdőt a japán nők szépségrituáléi inspirálták
  • Lótusz virág kivonattal és rizstejjel
  • Megtisztítja a bőrt, segít, hogy ragyogó, szaténszerű legyen
  • Finom virágos illattal
  • Segít puhábbá és simábbá tenni a bőröd
  • Szulfát és SLES mentes

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Jane

2021. július 15.

Alapvetően Dove tusfürdő imádó vagyok de ez az első, ami sajnos nem nyerte el a tetszésemet.
Zselés folyósabb formulája van, az illata nekem nagyon szúrós parfümös (szerencsére hamar elillan) de ami miatt biztos nem veszem újra, az az, hogy ez az első Dove készítmény, ami bizony szárítja a bőrömet :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 15.

cattitude

2021. április 14.

kicsit folyós állaga van, majdnem, mint egy Baleás tusfürdőnek. az illata finom, de igazából semmi extra, csak az illata miatt nem fogom újravenni. nem túl erős amúgy az illata és nem marad meg az illata fürdés után. a bőrt nem szárítja kifejezetten. egynek jó, de nem hagyott bennem maradandó élményeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

pzita93

2021. április 13.

Lassan egy éve csak ezt használom, és amíg elérhető lesz maradok is nála. Lágy, finom, tartós illat, géles állag, hidratáló hatás, és remek tisztítás. Mindent tud, amit keresek egy tusfürdőben. Nincs utána fura, ragadós vagy feszülős érzet, nem okoz irritációt, csak puha, illatos bőrt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

Cintia04

2021. február 21.

Nagyon szeretem a Dove termékeit de ezt a terméket különösen! Nagyon sok féle tusfürdőt kipróbáltam már a vegántól elkdezdve a nagyon márkás és drága gyógyszertári tusfürdőig de ez torony magasan vezet! Sokszor száraz a bőröm, atópiára hajlamos így sokszor nem mindegy mivel fürdök mert utána viszket az egész bőröm ettől a terméktől viszont nem! Annyira finom, tiszta érzetet hagy maga után amit nagyon kevés tusfürdő után éreztem és az illata megvett kilóra! Aminek külön nagyon örülök, hogy szulfát mentes ami ugye nagyon tudja bántani a száraz bőrt! Úgyhogy nekem ez újravevős lesz! ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

diafazekas

2021. január 12.

Gigantikus csalódás, pedig hatalmas Dove-fan vagyok. Bár csak a saját figyelmetlenségem az oka, hogy krémtusfürdőre számítottam, de helyette egy kissé áttetsző rózsaszínes gél fogadott a tenyeremre nyomva. Sajnos nekem kissé szárítja a bőröm, a korábbi krémes állagú verzióval sosem volt ilyen problémám. Az illatát szeretem, el fogom használni de azért nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 12.

kamelia

2020. december 19.

Az alapból száraz bőrömet még inkább szárította aztán pár nap használat után már jött is az ekcéma (cuki kis nedvedző hólyagok formájában).
Pedig nagyon finom illata van, igazán sajnálom.
Mostanában nem ez az első Dove termék amivel befürödtem, azt hiszem ezt a márkát ideje elfelejtenem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 19.

Pedig nagyon finom illata van, igazán sajnálom.

bellehercegno

2020. november 28.

Egy szóval tudnám jellemezni: mesés!!!! Jó ideje a kedvenc tusfürdőm, csak akkor veszek másmilyet,ha ezt nem tudom beszerezni. Az extra száraz bőrömmel szépen bánik,az illata fenomenális,egy élmény vele a zuhanyzás. :) A testápolója szintén favorit nálam. :) Nagyon örülök,hogy rátaláltam! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 28.

Pecci

2020. október 8.

A napokban vásároltam még, és teljesen el vagyok varázsolva tőle: egy eszméletlenül kellemes illatú, géles állagú, jól, de kíméletesen tisztító tusfürdőt sikerült levennem a polcról, viszonylag tartós illattal. Nagyon kevés is elég belőle, mert kellően vizes bőrön jól habzik, a bőrömet hidratálja, puhává és selymessé teszi, könnyű lemosni. Élmény vele fürdeni estenként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 8.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Színezék. Lilás piros.