Dove

Ár:   740 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 28.

Kategória:   Tusfürdők

Lótuszvirág-kivonatot és rizstejet tartalmazó krémes tusfürdő, mely gyengéden ápolja a bőrt.

Dove tusfürdők
Ár: 550Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
Vivus94

2019. szeptember 30.

Online rendeltem, így nem tudtam milyen illata lesz amikor megérkezik. Az első pár használat után kicsit vegyesek voltak az érzéseim pont az illat miatt, egyszer tetszett egyszer nem. Most már egyértelműen tetszik. Szeretem az állagát, tényleg kicsit géles krémes állagú, kicsit eltér a szokásos Dove tusfürdők állagától ami kifejezetten tetszik (pedig azokkal sincs bajom).Nagyon szépen hidratálja a bőröm, nagyon szeretek ezzel fürdeni. Használata után tiszta érzésem van, ezt csak kevés tusfürdő képes előidézni. Szeretem, szerintem még újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

ALettah

2019. augusztus 7.

Ez egy minden szempontból remek tusfürdő. Bárcsak ne lenne masszív műanyag dobozba pakolva :( Én egy ideje a szappanokra tértem át, de mikor anyós látogatóba jön, előkerül egy-egy tusfürdő is, mert úgy nézne rám, mintha fülem nőtt volna a homlokomra, ha kiderülne, hogy már nem nagyon használunk ilyesmit. Újra kipróbáltam, és nem kellett csalódnom a márkában, a dezodoraik között akad csapnivaló, de a tusfürdőik eddig mindig nagyon jónak bizonyultak. Selymes, krémes, lágy, illatos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Jelizz

2019. július 22.

Ez illat annyira ilyen kinai SPA jellegu hogy imadom !!! Olyan cseresznye viragos, lotuszos illat , nem szarit ujra vennem . viszont furdes utan hamlott a borom ami azt jelenti hogy nem tisztit jol , de cserebe meg maradt az illata rajtam. muszaj neki 5 pontot adnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 22.

Asztraia

2019. június 8.

Nagyon jó krémes (de nem fullasztó) állagú, jó habzású tusfürdő, isteni illattal.
Így nyáron nekem nagyon bejön, hogy nem kell utána testápolózni, a bőröm nagyon jó hidratált és puha tőle, az illata pedig sokáig érződik.
Igazi felüdülés a zuhanyzás ezzel a kencével ebben a hőségben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 8.

Igazi felüdülés a zuhanyzás ezzel a kencével ebben a hőségben!

laczayzita

2019. május 23.

Imádom az illatát! Ha használom utána az egész fürdőben érezni az illatát! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Imádom az illatát! Ha használom utána az egész fürdőben érezni az illatát! :)

Sandrine

2019. március 16.

Ez a kedvenc tusfurdom, ha lehetne csak ezt használnám mindig mostmár, de néha azért próbálkozom még újakkal. Imádom, az illatát, annyira kellemes, nyugtató érzés fürdés közben. Nekem puhává teszi a bőröm és meg később is érzem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

devilcsillu

2019. március 11.

Jól habzik, kellemes illatú tusfürdő, és még a tusolás után is érzem magamon egy ideig az illatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

Renus

2019. március 10.

Csodás az illata, minőségben hozza a szokásos Dove termékekhez illőt.
5 csillag. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Csodás az illata, minőségben hozza a szokásos Dove termékekhez illőt.
5 csillag. :)

PatriciaF

2019. február 9.

Nem szeretném ismételni az előttem szólókat, tényleg nagyon szuper, nem tudok rá negatívumot írni, DOVE termékhez illő minőséget hozza, tényleg egy nagyon jó termék. Testápoló és dezodor testvérével együtt kaptam még karácsonyra, a pikkelysömör miatt félve próbáltam ki de nem csípett, egyáltalán nem okozott csalódást, a dezodort sajnos nem használhatom de a testápoló és a tusfürdő nagyon szuper!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 9.

JErzsi

2019. január 23.

Az egyik kedvencem lett ez a tusfürdő. IMÁDOM ezt az illatot :D Szerencsére tartós is, emellett jól habzik, nagyon kellemes az állaga és nem is szárít. Azt hittem csak marketing duma a "zuhanyzás élménye", de ezzel a termékkel számomra tényleg egy élmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.