Dove

Ár:   700 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 23.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Kézkrém száraz bőrre kókuszolajjal és mandulatejjel.

Sophielle

2019. március 2.

Szerintem kellemes a kókuszos illata, nagyon sokáig megmarad, nem érzem műnek sem. Állagra megfelel, bár egy nagyon picit lehetne sűrűbb.
Ami viszont negatívum, az a ragacsos réteg, amit maga után hagy. Nehezen szívódik be, pedig nagyon száraz a bőröm.
Akciósan megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

Akciósan megéri.

Kingucii

2019. február 17.

Szerintem sem hasonlít az igazi kókuszillatra, viszont nem is zavar.
Mostanában az orrom környékén használom, mert a sok orrfújástól ki van teljesen száradva.
Csíp,de használ. Kézkrémnek sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Szerintem sem hasonlít az igazi kókuszillatra, viszont nem is zavar.
Csíp,de használ. Kézkrémnek sem rossz.

Szamesz

2019. február 7.

Kedvenc kézkrémem! Próbáltam már több féle kókuszos krémet is, de eddig ez volt a legjobb, a többinek nem volt meg az az igazi kókusz illata. Használat után még jóóó darabig lehet érezni. Minimális réteget hagy maga után, de az is hamar eltűnik és egyáltalán nem zavaró. Fel is tankoltam belőle ameddig még akciós volt. Én csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

nyuszo

2019. február 6.

Műanyag kókusz illat....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 6.

Műanyag kókusz illat....

tinyblackpaw

2019. január 7.

Rettenetesen száraz kézfejekkel lettem megáldva világéletemeben. Eddig csak néha-néha kenegettem a kézfejem akkor is csak akkor, amikor már nagyon ki volt száradva és feszült, kényelmetlen volt, mert az eddig próbált kézkrémek vagy zsíros, ragacsos réteget hagytak maguk után, vagy pedig kellemetlen volt az illatuk. Most viszont akár napjában többször is bekenem ezzel a krémmel a kezem, mert pillanatok alatt felszívódik, kellemes kókuszos illata van és remekül hidratálja az extrémen száraz kézfejemet is. Bársonyosan puha, téli hidegeket is átvészelő ápolt kezeim lettek :) Egyedül az illata felé voltak kissé nagyobb elvárásaim, azt gondoltam majd meg fog csapni a tömény kókusz illat, de ez inkább diszkrétebb, nem érződik órákon keresztül, de ez nem is baj. Minden forintot megér így is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Rozmaring

2018. december 29.

Télre egyáltalán nem alkalmas. Nekem elég száraz a bőröm, már mikor felkenem se érzem hogy hú de szuperül hidratálna. Elhasználgatom, de kár hogy nem nyár van, lehet a melegben elég lenne.
3 csillagot kap, mert nem borzalmaa kis krém és az illata is fantasztikus, könnyen felszívódik de a hidratálási ereje nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

TheNancy07

2018. november 19.

A kókusz mániám miatt vásároltam meg. Az illata jó, bár éreztem már jobb kókusz illatot. Könnyen felszívódik, kevesebb mennyiség is elég belőle, de hidratálás szempontjából nem a legjobb. Átlagos, a munkahelyemre elég lesz. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Biussss

2018. november 16.

nővéremtől csórtam el mert isteeeeeni kókuszos illata van. imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

nővéremtől csórtam el mert isteeeeeni kókuszos illata van. imádom!

matanee

2018. november 9.

Nagyon jó választás volt. Isteni az illata, hamar beszívja a kezem, nem hagy ragadós érzést maga után. Ilyenkor a hideg időben pláne nagyon hasznos, hogy folyton kéznél van. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

Anita9620

2018. november 9.

Egyszerűen imádom. Először vonakodtam 800 forintért megvenni egy ilyen pici krémet, de aztan sikerült akcióssan hozzájutnom és biztos vagyok benne, hogy majd ha elfogy megveszem teljes áron is. Nagyon kellemes kókuszos illata van, sokáig lehet érezni a bőrön. Gyorsan brszívódik és elég egy keveset használni belőle egyszerre, tehát jó sokáig elég lesz. Szerintem telejsen megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Stearic Acid, Caprylic / Capric Triglyceride, Dimethicone, Glycol Stearate, Cetyl Alcohol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Cyclopentasiloxane, Glyceryl Stearate, Helianthus Annuus Seed Oil, Petrolatum, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9, Triethanolamine
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9, Triethanolamine
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: 1,2-Hexanediol, Methylparaben, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Propylparaben

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.