Dove

Ár:   749 Ft és 1049 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. május 12.

Ár:   749 Ft és 1049 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Aloe verát és rózsavizet tartalmaz, valamint segít hidratálni és puhává varázsolni a száraz nyári bőrt.

martuska83

(!)
2021. június 7.

Én is tesztelésre nyertem. Eddig is szerettem a Dove termékeket és ebben sem csalódtam. Külön köszönet még egyszer, hogy egy tusfürdőmániás tesztelhet Csatlakozom az előttem szólóhoz. Kár, hogy csak limitált kiadás, annyira kellemes illata van. Féltem kicsit mert a rózsavíz illat némelyik terméknél annyira büdös és mű tud lenni. Az egyik drogériában mielőtt megérkezett volna hozzám a tesztalany szembe jött velem, de kibírtam és nem szagoltam meg, így külön vártam már. De az illat nagyon tetszik, kellemes, nem tolakodó, sokáig érezni lehet fürdés után is és ami számomra plusz érték,hogy nagyon sima a bőröm. kiszáradt mostanában kissé, elfogyott a testápoló és azonnal rendbe is tette a bőröm, nincs megrepedezve,hidratált lett, abszolút favorit a nyárra. Nagyon jól habzik krémes az állaga. Egyértelmű az 5 *. Bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 7.

anitaaa04

(!)
2021. június 4.

Tesztelésre nyertem. Csodás illata van és ami a legjobb, hogy tartós is. Sajnálom, hogy csak limitált kiadás, beemelhetnék állandó termékcsaládként. Most kedvet kaptam és megpróbálom beszerezni a dezodort is. Remélem még sikerülni fog. Természetesen 5*. Ha meglátjátok valahol csapjatok le rá, nem fogtok csalódni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 4.

Dorinnaa

2021. április 14.

Nagyon jó illatú.. kár hogy nem vettem meg az összeset az üzletben!! brutál jó volt az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

Cloudberry

2020. december 30.

10/10! Csodás volt. Mivel kifutó, limitált termék, ezért le kell vadászni, de remélem jövőre is valami hasonló jóval jönnek elő. A deója is remek volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

Sziszikee58

2020. szeptember 12.

Az illatát nagyon sokáig lehet érezni. Egyáltalán nem szárít. Jól habzik, hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

emiko

2020. augusztus 17.

Nagyon szeretem. Nagyon jó az illata, puha tőle a bőröm és kevés kell belőle. Igyekszem akkor használni amikor ápolásra szorul a lelkem, de szinte minden este ezt használom, mert egyszerűen jó a lelkemnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

strauszkinga

2020. július 10.

Nagyon szerettem ezt a tusit! Kellemes az illata, abszolút hozza a rózsavíz és aloe vera kombinációját. Nem gejl, nem tolakodó, nagyon kellemes, ráadásul szuperül habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 10.

Fruzsi95

2020. július 4.

A dobozban jó az illata,bőrön nem tetszik,sajnos nem az aloe vera jön ki. Rajtam legalábbis nem friss,hanem állott. De az állga jó,sűrű,könnyen felhabzik,és még hidratál is. Vagx legalábbis nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

mmartina97

2020. június 15.

Nagyon jó az illata,nem szárította a bőröm,jól habzik.Igazi frissítő nyári illat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.