Dove

Ár:   849 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 22.

Kategória:   Dezodorok

Púderes lágyság, kényeztető illat.

0% alkohol (ethanol).

Bonjourbeauty

2018. augusztus 26.

Nagyon kellemes illata van és egy átlagos napon megfelelő védelmet is ad, viszont ha valaki nagyon izzadós annak nem elég szerintem. Sajnos hajlamos fehér foltot hagyni az összes többi stift deohoz hasonlóan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Kinguci123

2018. július 24.

Az első kiszerelés elhasználása teljesen korrekt volt. Majd utána, mikor megvásároltam a 2. ugyanilyen terméket, akkor jött elő az,hogy bekentem magamat vele és nem nyomta el a kellemetlen izzadtság szagot, hanem keveredett vele. Nagyon rossz érzés volt, azóta nem használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

Fantazianev

2018. július 20.

Több társát próbáltam már, de ennek az illata magával ragadott! Egy darabig biztos ebből fogok venni.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

Odil

2018. július 15.

Néha megunom a csodálatosan inoffenzív, puha kis illatát, és másik stifthez nyúlok a Dove-tól, de alapvetően a legkedvesebb dezodorom. Leginkább azt kedvelem benne, hogy működik. Az azért elég menő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

Lorna

2018. június 9.

Nagyon jól teszi a dolgát. Rohangálós, nyári napokon is állja a sarat. Az illata finom púderes, ami dezodorhoz képest egész sokáig érezhető, de nem tolakodó, parfümözni is lehet mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

javi

2018. május 24.

Nekem kevés deo működik, sokat kipróbáltam már kevés szerencsével. Hosszú idő óta ez az első stiftes amit használok. Bevallom a csomagolása miatt vettem észre. Az illata finom és nagyon kellemes, nem erős de nem is enyhe, pont az arany középút. Egy kevésbé mozgalmas napon több, mint 6-8 óráig érzem az illatát magamon (bár azért gyengül), és az izzadást is gátolja. Mozgalmasabb/stresszes napjaimon az izzadást nem akadályozza meg, de ha nem érintkezik olyan anyagú felsővel akkor nem alakulnak ki kellemetlen szagok, habár ilyenkor az illata enyhül. Jó krémes az állaga, nem kemény. Már csak az a kár, hogy van benne alu.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 24.

pilleriin

2018. május 21.

Repülőút miatt vettem meg (nem vihettem folyékony dolgokat), és milyen jól tettem. Az illata nem az én világom, de nagyon hatékony, megéri megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

marshmallow0322

2018. május 14.

Nagyon kellemes púder illata van ami kellően el tudja nyomni az izzadtság miatt keletkezett szagokat. Mivel izzadós vagyok, ezért nagyon kíváncsi voltam a hatására! Azt kell hogy mondjam, meg vagyok elégedve.....Persze egy nagyon minimális izzadtság volt, de szerintem ez normális. Főleg, hogy drogériákban is könnyen be lehet szerezni és az ára is jó! Ráadásul sikerült akciósan kifognom, úgyhogy mégjobban megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 14.

devababa

2018. május 10.

Nagyon jo puderes,finom, lagy illatu dezodor. Szamomra megfelelo hatasu. Arban oke. Egesz nap frissen erzem magam tole. nem viszke utana a borom, nem pirosodik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 10.

Szisszka

2018. május 2.

Igaz, 48 órás tartósságát még nem teszteltem (nem is vágyom rá) de 20 órát tutti bír. Én izzadós vagyok még az enyhe melegekben is, tehát magán az izzadáson nem segít, viszont egész nap jó illatom van tőle és nem érződik semmilyen szag. Évek óta ezt használom, ez a kedvenc illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate