Dove

Ár:   849 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 22.

Kategória:   Dezodorok

Púderes lágyság, kényeztető illat.

0% alkohol (ethanol).

pucusmucus

2018. március 22.

Nagyon finom az illata, nem izzadok meg annyira mint más dezodoroktól, a szagokat elnyomja erőteljesebb testmozgásnál is,nyáron is merem használni.
Kb 1 éve használom már. Azóta csak ezt veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Kb 1 éve használom már. Azóta csak ezt veszem!

dizabella01

2018. március 16.

Nagyon jó dezodor. Finom az illata, és véd a kellemetlen szagoktól. Nagyon izzadós vagyok, de úgy vettem észre, hogy eléggé visszafogta a bevizesedést. Nyugodt szívvel újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

SzabinaL

2018. február 13.

Eddig teljesen megvagyok elégedve vele, az izzadásgátló képessége tökéletes és nagy piros pont, hogy alkoholt sem tartalmaz. Az illatát imádom valóban púderes és édeskés, olyan "dove"-os és hidratál is, emellett néha a parfüm használatát is feleslegesnek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

kata39

2018. január 8.

Eddig mindig csak és kizárólag spray dezodorokat használtam, elképzelni sem tudtam, hogy elpártoljak, és nem tudom mi történt de nyár óta a stiftesek mellett tettem le a voksom. És hááááát azóta csak Dove dezodorokat használtam, annyira kellemes "dove-os" illatuk van, ami körülhatárolhatatlan. Rátérve, ez ks rózsaszín a legfinomabb púderes illat, amit valaha éreztem (sokszor csak kinyitottam és megszimatoltam) , az izzadásgátló hatása is teljesen rendben van (igaz, tél van, így nehezebb megállapítani ezt). Ezt még biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

FooZoGo

2017. december 26.

Nagyon izzadós vagyok, eddig még egy izzadásgátló sem vált be igazán. Az elején viszonylag bevált, picit mérsékelte az izzadást és a szagokat is próbálta eltakarni...de abban egyet kell értsek a többiekkel, nagyon kellemes az illata, viszont izzadásnál már kevésbé az...
Viszont sajnos egy idő után megszokta a bőröm és még annyira sem hatott.
Éjszakára is kipróbáltam, arra egészen jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

Viszont sajnos egy idő után megszokta a bőröm és még annyira sem hatott.
Éjszakára is kipróbáltam, arra egészen jó volt.

Kuku

2017. december 9.

Finom az illata (isteni) :) és tartós nyáron 40 fokban vagy intenzív sportolás közben is. Sokszor újravettem már. Nagy kedvencem szintén, az uborkás verziója a Dove stifteknek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

HDorina

2017. november 28.

Annyira megtetszett a rózsaszín, gyöngyházasan csillogó csomagolása. 😊 Igazából ezért vettem meg. 0 % alkoholt tartalmaz. Hidratáló de nyárra szerintem jobb a spray kiszerelés mert frissítőbb mint a krém formula.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 28.

rose

2017. november 4.

Imádom az illatát, szerintem ennyire finom illatú dezodorom nem volt még. A hatásával is viszonylag elégedett vagyok, bár alapvetően délutáni újrakenésre használom, önmagában nem állná meg a helyét - hozzáteszem, én eléggé izzadós vagyok, tehát nem hozzám kell mérni egy átlag izzadásgátlót. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

Ardanky

2017. október 27.

Nagyon finom az illata a dove stiftek között a legjobb és jól ellátja a funkcióját. Deo-t is vettem mert nagyon finom az illata és tartós is a bőrön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

eiola

2017. augusztus 16.

Finom az illata, és a nyári melegben is használ :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Finom az illata, és a nyári melegben is használ :)

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate