Dove

Ár:   849 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 22.

Kategória:   Dezodorok

Púderes lágyság, kényeztető illat.

0% alkohol (ethanol).

Bb.Sophie

2017. június 15.

Finom, nőies, tényleg púderes illatú. A fújós dezodorral kombinálva használom, nem mondom hogy bombabiztos de elégedett vagyok vele. Sajnos a ruhákon foltot hagy és nem gátolja maradéktalanul az izzadást, de a kettő együtt nekem jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

dorottya96

2017. május 30.

Púderes, kellemes és még a dolgát is teszi. A ruhán viszont foltot hagy. Akárhogy is ügyeskedem vele. DE ha este használom lefekvés előtt-akkor hatékonyabb jóval mint a reggeli rohanás közben. Addigra kifejti a hatóanyagait és mèg azon sem kell izgulnom, hogy foltot hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

anett0422

2017. május 26.

olyan ilata van, mint a púdernek :) tartós!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 26.

olyan ilata van, mint a púdernek :) tartós!!

vanillacaramella.sweet

2017. április 15.

Nagyon jól teljesít, finom lágy púderes illatú. Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 15.

Nagyon jól teljesít, finom lágy púderes illatú. Szeretem!

Gica81

2017. március 15.

Próbaképpen vásároltam meg a kedvenc drogériámban, mert akciós volt. Azóta egyszerűen ez a favorit nálam a golyós dezodorával kombinálva. Nálam 10 csillag :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

Zsoki93

2017. február 28.

Nagyon nagy kedvencem! Ő és a kék társa, illetve mától kezdve az új körte-aloe vera is :) Tartós illat, jó minőség, friss érzet, kell ennél több? :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Flows

2017. február 15.

Az illata egyszerűen szuper, szinte egész nap érzem. Csomósodásra sajnos hajlamos és foltot hagy a sötét ruhákon. Én csak reggel használom, nekem kitart estig a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

macskaszem08

2017. január 26.

Akviósan vettem, egyébként Rexonát használok. Ez is meglepően jó, az illata is tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

sione

Korcsoport: >54
2017. január 19.

Sokféle dezodort próbáltam már, de ez eddig a legmegfelelőbb. Finom illata van, jól teljesít. Néha stresszesebb napokon újra kenem.
Egyébként váltakozva használom egy másik dezodorral, mert nekem így jobban használ. Folyamatosan nem tudok egyet alkalmazni , mert olyan mintha hozzászokna a bőröm. Szóval e terméket biztosan újra veszem még.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. január 19.

CzFru

2017. január 19.

Érdekes mert sosem voltam dove rajongó, de a dezodorok nagyon beváltak: ez főleg! Nagyon jól teszi a dolgát és sokáig elég. Ár-érték arányban szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate