Dove

Ár:   849 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 22.

Kategória:   Dezodorok

Púderes lágyság, kényeztető illat.

0% alkohol (ethanol).

szs

2017. január 17.

Nagyon szeretem az illatát és végre megtaláltam azt a dezodort, amitől nem viszketek állandóan. Nekem sajnos nyomot hagy a sötét ruhákon, ami borzasztóan idegesítő, főleg ha sietek. Ettől függetlenül szeretem és 100% hogy újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

JudithBeauty

2016. december 15.

Nagyon finom, rózsás - púderes illata van. A Dove stiftek be szoktak válni, és számomra ez most az új szerelem!
Izzadásgátlás terén is kiállja a próbát, és sokáig tart. Nekem nem hagyott fehér foltokat a ruhán. 5-ös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 15.

MrsWolf

2016. november 29.

Jól teszi a dolgát, emellett isteni az illata! :) Eurós boltban vettem, sokkal olcsóbban, mint amennyibe szokott kerülni. Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

gabcsi0221

2016. november 11.

Imádom az illatát,nagyon kellemes.Nem hagy foltot a ruhán,nekem bevállt :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 11.

Imádom az illatát,nagyon kellemes.Nem hagy foltot a ruhán,nekem bevállt :)

kismacska00

2016. október 17.

Illata kitűnő, hatása is hibátlan. A csomósodás nálam csak néha-néha jelentkezett, viszont az, hogy a feketét megfogja, az nekem nagyon nem tetszik. Emiatt 1 csillagot levonok, de a hatása tényleg kifogástalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

dviki022

2016. szeptember 17.

Nagyon nagyon jó illata van, igazi babapúderes. Viszont sajnos én is tapasztaltam azt amit az előttem írók, bármilyen keveset is kenek magamra, akkor is 'összecsomósodik' a hónaljamon. Egy sulis nap folyamán általában délután fél négykor érek haza és nap közben legalább egyszer rá kell frissítenem, nem tudom, hogy ezzel csak én vagyok e így.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

mumina

2016. augusztus 7.

Nagyon jó, nállam még fehér foltokat sem hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Nagyon jó, nállam még fehér foltokat sem hagy.

agiv

2016. augusztus 5.

Elég erős illata van, de tetszik ettől függetlenül maga az illat, hatását tekintve, nem vk izzadós amúgy, jól teljesít,A nívea creme stiftet viszont jobban szeretem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

timi9897

2016. június 23.

Finom illat, végzi is a dolgát. Félve használom az alumínium miatt, de sajnos anélkül csak illatos krém a dezodor. Így néha kénytelen vagyok megalkudni és mivel nem vagyok nagy dezodor felhasználó, találomra ezt választottam. Amit korábban már írtak, a fehér színű lepergős dolog nálam csak néha jelentkezik, de ha esetleg ez gyakorivá válik, biztosan nem fogom tovább használni, hanem keresek egy olyat, ami nem csinálja ezt. Nyáron azért nem hátrány, ha nincs tele fehér pöttyökkel az ember hónalja :) Szóval jó, de lehetne jobb is – 4 csillag. 1-nél többet nem vonok le, mivel azért mégiscsak jó hatásfokkal bír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

Katie

2016. június 22.

Itt Soft Feel néven árulják Powder Soft helyett, de az összetétel teljesen ugyanaz. Nekem túl erős a szaga, illetve kellemes, de parfüm mellé nem annyira jó, mert elnyomják egymást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate