Dove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. május 4.

Kategória:   Dezodorok

Púderes lágyság,kényeztető illat. A Dove Powder Soft a babahintőpor illatát idézi meg. A Dovetól már megszokott ¼ rész hidratáló krémet tartalmazva ápolja a bőrt, hogy a hatékony védelem mellett az eredmény is gyönyörű legyen.

pilleriin

2018. április 20.

4 hónapja használom, még mindig van benne egy kicsi, és nagyon bevált, örülök, hogy végre van egy púderes illat, ami tetszik, és nem is hivalkodó. Nem hagy foltot.
Update: lassan száradt ez is nagyon, de egye fene. Legközelebb a stift változatát próbálom ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Barbi93

2018. április 8.

Nagyon szeretem, évek óta ezt a deo-t használom. Illatban is tökéletes számomra, gyengéd a bőrömhöz. Hamar megszárad és nem hagy foltot a ruhán!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

legallybrunette

2018. március 6.

Ha ez az, amit átneveztek Soft Feelre, akkor elmondhatom róla, hogy télen nekem is teljesen jó, mint az előttem szólónak. Nyáron kiderül, mint tud. Nem nagyon szeretem a púderillatú kozmetikumokat, de ez szerencsére nem sokáig érződik. Nagyon stresszes napokon, nem biztos, hogy estig szárazan és szagtalanul tart, de eddig még nem hagyott cserben olyan mértékben, ami kínos lett volna.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 6.

hviktoria92

2018. január 28.

Annyira jó illata van, imádom, és még nap végén is lehet érezni! Télen nekem megfelelő az izzadásgátló hatása is, hogy nyáron milyen lesz, majd meglátjuk. Kicsit lassan szívódik be, viszont nem szárítja a hónaljam, mint sok más dezodor tette, úgyhogy nem vonok le ezért csillagot. Újra fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

Orsi94

2017. október 27.

Imádom! A legjobb,amit valaha vásároltam. Bátran ajánlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

Imádom! A legjobb,amit valaha vásároltam. Bátran ajánlom mindenkinek :)

sfreku

2017. augusztus 31.

Az ittenek jo velemenyek alapjan vettem egyet miert ne alapon. Az illata valóban finom, es nem hagy foltot sem a ruhán sem a honaljon (termeszetesen meg kell várni mire megszarad) viszont a meleg napokon a nap közepén mar nem igazan ereztem a hatasat. Egy kellemes tavaszi oszi napom valoban csodaszer lehet mert ameddig nem sutott a nap egyaltalan nem izzadtam es nagyon kellemes erzes volt 'viselni' , nem irritál. Az illat es a hatekonysag miatt jar a 4* de nem ez a tuti befutó egy nehez napra:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

rvanessa

2017. július 27.

Nagyon jó az illata,rögtön beszívódik,nem hagy foltot a ruhán. :) Újravevős

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 27.

Nagyon jó az illata,rögtön beszívódik,nem hagy foltot a ruhán. :) Újravevős

pannababo

2017. július 4.

[Update]:🌟🌟🌟🌟🌟 két héttel később költözés és 9 órás utazás után,júliusban is fantasztikus. Parfüm mentes napjaimon is dícsérték az illatom.

Picit többet kellene várnom,de olyan szuper,2 nap kánikula utan irom e sorokat! Magyarország egyik legmelegebb varosában ,32 celsius fokos melegben is remek.

*A termékről: nagyon könnyen használható,apró,nem hagy foltot,nem kell megvárni,hogy 100% megszáradjon,nem irritálja a frissen borotvált bőrt

* szubjektív: szamomra fontos,hogy ne sziszegje a dezodor,nem szeretetem felhívni a figyelmet,hogy bizony, izzadok.
Illata megijesztet az első használat előtt,de a bőrrel érintkezve tompul a virágos mellékillat és a púderes,nőies ,tiszta szappan illat dominál.
Nagyon érzékeny bőrömmel jól kijönnek,és nincs semmi kellemetlen szag napközben. Illata emlékeztet az orfiflame egy régi hasonló designú deojához. A kedvesemneknis tetszik az illata,átesett a vizsgán,5re felelt!
Kilóra megvett ez a deo 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Kilóra megvett ez a deo 5*

Annie25

2017. június 21.

Imádom!! :) isteni púderes illata van, nagyon melegben is tökéletes, pedig nagyon izzadós vagyok! És nem hagy foltot! Biztos, hogy újra fogom venni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Gica81

2017. április 22.

A stiftjét vásároltam meg először próbaképpen, amit azóta azóta is használok és a kedvencem. Nagyon szeretem a Dove termékeket. Fnom púderes illata van, ami nem tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Potassium Lactate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1