Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: afonya, Módosítva: 2013. október 31.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

macsekable

2012. március 30.

Az illata valóban finom. Volt. Pár használat után még kellemes kis krémnek tűnt. De mikor kirepedezett a kezem és úgy kentem rá, egyszerre egy gonosz masszává vált, mart, csípett. Nem volt jó élmény, az illata is azonnal szaggá degradálódott a kellemetlen érzés hatására. Sok bizalommal voltam felé, mert a Dove hidratáló szappanja nagyon bevált.
Csalódtam, nem minden arany, ami Dove...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 30.

Csalódtam, nem minden arany, ami Dove...

Edóka22

2012. február 16.

Nagyon szeretem az illatát, nagyon jól ápolja a száraz kezemet. Bár az igaz, hogy amikor nagyon száraz, akkor csíp... Ennek ellenére állandó fogyasztója leszek a terméknek!!! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 16.

horzso

2012. február 8.

Semmi hatása nincs a kezemre, ahogy a többi Dove Pro-age termék is használhatatlan számomra. Az illata sem tetszik különösebben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 8.

stari.tunde

2012. február 3.

Nagyon kellemes az illata, mindenki észreveszi az illatát ha ezzel bekenem valahol a kezem, viszont amikor nagyon kiszárad a kezem, esetleg kirepedezik, nagyon csípi a kézfejem és kipirosodik tőle, emiatt elpártoltam ettől a terméktől..:S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 3.

mucli0525

2012. január 12.

Nekem volt,hogy csípte a kezemet. Nagy kézkrém fogyasztó vagyok, ez a közepesnél jobb minőségű termék,hasonló árban azért van más ami magasabb minőséget ad.Egész jól beszívódik, az illata nekem tetszett,nem túl erős épp jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 12.

Marcsi Kincsesládikája

2012. január 5.

Nagyon szeretem! Ez a kedvenc kézkrémem! Szeretem az illatát, nagyon könnyen beszívódik, nem hagy kellemetlen érzést maga után. Nagyon jól hidratál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

gaalmelinda

2011. március 25.

Annak ellenére, hogy nem öreg a bőröm, nagyon szeretem, mert tényleg érzem, hogy ápol, nem kell ezerszer kennem naponta, ideális kézkrém. Bár az illata nekem kicsit furcsa, ezért használok most mást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 25.

afonya

2011. március 23.

A legmegfelelőbb kézkrém, ami még a legnagyobb kézszárazságot is legyőzi. Ez az egyik legjobb kézkrém, amit valaha használtam! Nagyon kellemes ilata van, de ami még ennél is fontosabb, nagyon szépen megsuünteti a bőrszárazságot, és a vízhiányt is, lehet a benne lévő laktóz miatt ennyire jó, nem tudom, de gyorsan felszívódik. Középárkategóriás! Én nem kísérletezek többet, ezt fogom venni, míg lehet kapni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. március 23.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Potassium Lactate, Glycerin, Lactic Acid, Niacinamide
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2