Dove

Ár:   706 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2017. július 6.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A pro age az 1/4 rész hidratálókrémet aktív hatóanyagokkal ötvözi, így optimalizálja a sejtmegújulást és gyengéden tisztítja bőrét. Glicerin és bőrlágyítók (4%) tápláló hidratálást biztosítanak, és elősegítik a nedvesség megtartását. Természetes eredetű napraforgó olaj (2%) kondícionáló hatású lipidekben gazdag, amelyek gátolják a bőr kiszáradását. Olivaolaj (1%) plusz tápanyagokat biztosít a bőr számára.

Ár: 500 , Eladó: NAPO
Állapot: új, Helyszín: Budapest,Óbuda,3. ker., fizetés: Csak személyesen vehető át,itt nálam,cím és időpont miatt kérlek hívj!

Rure90

2014. május 27.

Az illata nem a kedvencem, de selymesebb a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

Az illata nem a kedvencem, de selymesebb a bőröm tőle.

Klaudia2022

2014. május 24.

Az összes Dove tusfürdőt szeretem, de ez az egyik legjobb. Nagyon fini illata van, puhít, hidratál, nekem tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 24.

petraholi

2014. április 4.

Nagyon szuper kis tusfürdő ez.Zsírosabb bőrűeknek nem igazán tudnám ajánlani,inkább tényleg a szárazabb bőrre van jó hatással.(kicsit "elnehezítette a bőröm) Az illata és az állaga tökéletes,nincs vele különösebb problémám. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

piperepozitív

2014. március 28.

Szinte az összes Dove tusfürdőt próbáltam már, mindegyik kiemelkedően hidratál, de szerintem tényleg ez a leggazdagabb mind közül.
Nekem egy kicsit még túl sok is az ápolásból, mert ha ezt használtam, akkor estére kicsit zsírosabbnak éreztem a hátam, ill. mitesszeresedett tőle. Biztos, hogy ettől van, mert felváltva használtam mással, és mindig észrevettem ezt a váltásnál. Ettől függetlenül szerettem (eddig asszem hármat használtam el az évek alatt, az utolsó most fogyott el), télire szuper. Idősödő és/vagy kifejezetten száraz bőrre tudnám legtökéletesebben elképzelni.
Állaga a szokásos krémes, az illata nem egy friss illat, nehezebb, de egyáltalán nem gáz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 28.

kata12

2014. január 5.

Most karácsonyra kaptam egy csomagban, és eddig nagyon tetszik. Jól hidratál, az állaga a pudingra emlékeztet, az illata pedig nagyon finom, és komolyabb illat. Eddig is szerettem a dove tusfürdőket, de ez a baba, csak megerősítette a nagyon is pozitív véleményemet:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 5.

Ms.Cat

2013. december 23.

Nagyon tetszik! Kicsi is elég belőle, olyan jó krémes, sokkal puhább lesz tőle a bőröm. Az illata pedig csodás! 5*! : )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

knoemi88

2013. november 27.

Különleges az illata, igazán érzem, hogy ápol és puhább a bőröm tőle. Ajánlom!

Update: nem tudom, hogy változtattak-e a valamit az összetételén, de szinte pergamen szárazságú a bőröm, mióta ezt használom..Pont azért vettem meg újra, mert ápolása lett volna szükségem, de sajnos nagy csalódás volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

Különleges az illata, igazán érzem, hogy ápol és puhább a bőröm tőle. Ajánlom!

Claudiaa

2013. július 30.

Szeretem, hogy ilyen krémes, és tényleg puhább tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 30.

Szeretem, hogy ilyen krémes, és tényleg puhább tőle a bőröm.

Laura19

2013. július 28.

Anyukámnak van ilyenje, és egyszer kipróbáltam, hogy lefürödtem a saját tusimmal, másnap ezzel.
Ez sokkal krémesebb és puhább lesz tőle a bőröm. Szeretem, hatásos!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 28.

Ez sokkal krémesebb és puhább lesz tőle a bőröm. Szeretem, hatásos!

lasvegas7

2013. június 27.

Nagyon jó. Élvezet vele a fürdés! :) Eléggé hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

Nagyon jó. Élvezet vele a fürdés! :) Eléggé hidratál.

Lauric Acid ti I eu 4 1