Dove

Ár:   706 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2017. július 6.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A pro age az 1/4 rész hidratálókrémet aktív hatóanyagokkal ötvözi, így optimalizálja a sejtmegújulást és gyengéden tisztítja bőrét. Glicerin és bőrlágyítók (4%) tápláló hidratálást biztosítanak, és elősegítik a nedvesség megtartását. Természetes eredetű napraforgó olaj (2%) kondícionáló hatású lipidekben gazdag, amelyek gátolják a bőr kiszáradását. Olivaolaj (1%) plusz tápanyagokat biztosít a bőr számára.

Ár: 500 , Eladó: NAPO
Állapot: új, Helyszín: Budapest,Óbuda,3. ker., fizetés: Csak személyesen vehető át,itt nálam,cím és időpont miatt kérlek hívj!

fausztdori

2013. május 25.

Jó az illata, de nem hinném, hogy csodát tesz a bőröregedés megelőzése terén.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

Jó az illata, de nem hinném, hogy csodát tesz a bőröregedés megelőzése terén.

katalinmyy

2013. május 8.

Én szeretem az illatát nagyon :) És jól hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

Én szeretem az illatát nagyon :) És jól hidratál.

Babooca

2013. május 4.

Nekem nem tetszett az illata, Anyukámnak vettük, de nem bírta elhasználni, mert allergiás kiütéseket okozott neki minden egyes alkalommal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 4.

szluca

2012. június 26.

Szerintem jó illata van, kellemes állagú, jó a bőrnek, de engem nagyon zavar, hogy vagy magamon kell hagynom egy részét (amit nem szívesen teszek, hiszen ez egy tusfürdő) vagy a fél életemet a kádban töltöm, mire lesikálom magamról. Ez sajnos sok dove terméknél zavar, bár tudom, nem kell hidratáló krémes krémtusfürdőt használni :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 26.

sophiaa

2012. április 16.

Nagyon bejött :) Hidratál, nem szárít úgy,mint más tusfürdők. Az illata lehetne jobb is, de fürdés után sokkal kellemesebb. Ez az egyetlen hátránya, ezért csak 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 16.

auroramist

2012. március 9.

Botrányos.
Nem tudom, hogy ki hogy van vele, de én ettől olyan büdös voltam, hogy az hétszentség. Repült is a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 9.

Botrányos.

zsazsa

2012. március 5.

Anyukám nagyon szereti az egész pro age családot a Dove-tól. A tusfürdő is a kedvencei közé tartozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

Edóka22

2012. február 15.

imádom az illatát, én ugyanezt a tipusú kézkrémet használom, meg vagyok elégedve mindkettővel :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 15.

cingarela

2012. február 15.

Nekem is bevált, bár én jobban szeretem a Dove gyümölcsös illatú tusfürdőket, nálam azok a favoritok:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 15.

Civike

2012. február 15.

Teljesen meg vagyok vele elégedve, főleg most, télen vált be nagyon. Először fura volt a csúszós, sikamlós érzés, de ez csak azért van mert tényleg hidratál, amit fürdés után is érezni lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 15.

Lauric Acid ti I eu 4 1