Dove

Ár:   706 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2017. július 6.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A pro age az 1/4 rész hidratálókrémet aktív hatóanyagokkal ötvözi, így optimalizálja a sejtmegújulást és gyengéden tisztítja bőrét. Glicerin és bőrlágyítók (4%) tápláló hidratálást biztosítanak, és elősegítik a nedvesség megtartását. Természetes eredetű napraforgó olaj (2%) kondícionáló hatású lipidekben gazdag, amelyek gátolják a bőr kiszáradását. Olivaolaj (1%) plusz tápanyagokat biztosít a bőr számára.

Ár: 500 , Eladó: NAPO
Állapot: új, Helyszín: Budapest,Óbuda,3. ker., fizetés: Csak személyesen vehető át,itt nálam,cím és időpont miatt kérlek hívj!

Halfway

2012. január 15.

Szeretem az illatát, a bőrömet pedig megfelelően ápolja. Meg vagyok vele elégedve, csak ajánlani tudom ! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 15.

kitkat.0810

2011. augusztus 2.

Nagyon jó illata van és szépen hidratálja a bőrt. Szerintem érdemes kipróbálni minden korosztálynak nem csak idősebbeknek aki szereti a friss gyümölcsös illatokat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 2.

maria0217

2011. április 20.

nekem tökéletesen bevált,csodát tett a bőrömmel.
csak ezt használom tusoláshoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 20.

nekem tökéletesen bevált,csodát tett a bőrömmel.
csak ezt használom tusoláshoz.

nicimeli

2011. március 11.

Nagyon jól hidratálja a bőrt!Rengeteg habja van,puha és krémes.Hidratálás nem szükséges utána.Az illatát is jól eltalálták.Igazi kényeztető tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 11.

Lauric Acid ti I eu 4 1