Dove

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2019. október 4.

Kategória:   Hajápolók

A Dove márka új, felső kategóriás hajápoló termékcsalád tagja makadámia olajjal. Egyedülálló dry oil technológiával, így mélyen beszívódik a hajba, táplálja, revitalizálja és megvédi, a haj selymes, puha és fényes lesz. Minden hajtípusra.

Nymphea

2018. július 25.

UP: Végre valahára elfogyott, és visszatértem a jól bevált kis Elseve olajomhoz. Imádtam az illatát, de az égvilágon nem okozott mást a jó illaton kívül, gondos használat mellett is oltári szálkás, felváló lett a hajam vége.

Eddig 2x használtam, de nagyon nagy megelégedéssel, hihetetlenül puha hajvégeket okoz, de a hajam közepére is felviszem hajszárítás után. Lassan fogy, a mennyiség kiadós, és így féláron dm-es kuponnal megérte az árát is, akkor meg már inkább ez, mint egy balea. Isteni az illata, a hajam hamar beszippantja, de az illata megmarad, és nem hagy ragacsos érzést maga után, ellentétben a kallossal...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

gklbfgkvfkb

2018. június 17.

Nagyon szeretem csak már kezdem unni. Derékig érő hajamra használom, már egy éve biztos van hogy vettem de még mindig nem fogyott el. Szárítás közbe használom meleg félig száraz hajra. Igazán megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

dortita

2018. június 11.

Meg vagyok vele elégedve, selymessé teszi a hajam, az illata is kellemes, és kevésbé kócolódik a hajam, viszont egy nap után ismét száraznak érzem. Hatalmas előnye, hogy nagyon sokáig kitart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

m_anyta94

2018. május 18.

Selymes,szép puha hajat varázsol ...de ezt más haj olaj is el tudja végezni...de szerintem ennek az olajnak van a legkellemesebb illata az általam próbáltak közül. Minden haj mosás után használom (hetente) de kb. fel évig is kitart egy dobozzal. Maximálisan ajánlom :)❤️😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

dorimeow

2018. május 11.

Az eddigi legjobb hajvégápoló amit használtam, imádom.
Az illata isteni , a kiszerelése is nagyon minőségi. Mennyiségre is nagyon sok tehát az ára is teljesen rendben van.
Nem nehezít , könnyed , nem zsírosít az én hajamnak egy igazi áldás pedig egy párat már kipróbáltam😊❤

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 11.

Az eddigi legjobb hajvégápoló amit használtam, imádom.

Domika95

2018. május 10.

Teljesen átlagos hajvégápoló, csak az a baj, ha a végére teszek valahogy felkúszik a hajtőre is,nem tudom hogyan csinálja :D Az illata nem tipikusan dove.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

bartazsuzsanna

2018. április 13.

Azért adok négy csillagot, mert egyrészt egy örökkévalóságig elég (3 éve használom az enyémet és még a fele megvan), és mert pl a Garnieres hajvégápolóhoz viszonyítva (ami konkrétan szanaszét szedte a hajam az alkoholtartalma miatt) jó, de olyan extra szuper hatása nincs. Használom, mert már beépült a rutinomba, de ha kimarad egy-egy hajmosás után, az sem tragédia. Szerintem vannak ennél jobb termékek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Luna1024

2018. március 24.

Hirtelen nem is tudom, mit írjak ide... Alapvetően elégedett voltam vele, nem ártott a hajamnak, de az a hatás, amit vártam tőle, valahogy mégis elmaradt... Sűrű, aranyszínű, tömör olajos állagú termék, ami viszonylag puhává teszi a hajat, megfelelő mennyiségben használva nem is nehezíti el, én mégsem tapasztaltam olyan mélyhidratálást, mint amit vártam tőle, és amit más, sok esetben olcsóbb (pl. Balea Oil Repair) hajápolóknál tapasztaltam... Felszínesen táplálta a hajamat, de ennyi, nem töredezett tőle kevésbé, a száraz részek pedig 1-2 nap után ugyanolyan élettelenül festettek... Tény, hogy a hosszú hajamra ráférne már lassan egy vágás, de azért nincs kegyetlenül rossz állapotban, valamilyen pozitív változást így is kellett volna tapasztaljak. Egy szó, mint száz: az átlagot teljesíti, de ahhoz képest, hogy csak felületes hidratálást nyújt, semmi többet, erősen sokallom érte a 2500 Ft-os árat... Nem lehet véletlen, hogy fél üveg elfogyasztása után már nem akaródzik használnom, és sorra veszem az olajos hajápolókat, melyekért mindig előbb nyúlok, mint érte... Az üveg kihasználatlanul áll a dobozkámban. :( Azért ez jelent valamit szerintem...
Az illata furcsa, édeskés, púderes, kicsit talán a babahintőporra/babaolajra hajaz vaníliás változatban. Finom, de elég szokatlan, és valahogy nem lett a kedvencem, éreztem már sokkal jobb illatot is hajápolókban, mint ezt.
Összességében nekem ez a Dove termék sajnos nem jött be, sőt igazából nem is tudom, volt-e bármi a márkától, ami bevált a hajamra... Nem fogom újravenni, ez biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

amigocska

2018. március 18.

Megéri az árát. Féléve minden hajmosásnál használom és eddig még fele sem fogyott el , szépen puhítja a hajamat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Lina14

2017. december 16.

nagyon szeretem
furcsa a felvitele, ugyanis olajosan/nedvesen rakom fel a szaraz hajra, de amint megszarad, leszarad teljesen, nem marad olajos vagy elnehezult vagy tincses. nedves hajra en mast szoktam hasznalni, de kiprobaltam nedves hajon is, szep fenyt, kifesulhetoseget es jo illatot adott neki
valoban igen draga, de mivel egyenes hajam van, nekem 2 pumpa boven eleg a hajam vegere, fultol lefele, vallhosszusagu hajra
nekem abszolut megerte

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 16.

nagyon szeretem
nekem abszolut megerte

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.