Dove

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2019. október 4.

Kategória:   Hajápolók

A Dove márka új, felső kategóriás hajápoló termékcsalád tagja makadámia olajjal. Egyedülálló dry oil technológiával, így mélyen beszívódik a hajba, táplálja, revitalizálja és megvédi, a haj selymes, puha és fényes lesz. Minden hajtípusra.

vvivien

2017. november 30.

Ápol és jó az illata de nagyon szállt a hajam tőle ami nekem nem tetszik és elég drága is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 30.

Elizabeth86

2017. szeptember 26.

Nagyon nagy kedvenc. Finom az illata, könnyen kifésülhető, csillogó haj a végeredmény, pedig erősen szőkített, száraz hajam van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Marcsus

2017. szeptember 10.

Hajmosás után, vizes hajra oszlatok el 6 pumpálásnyit, valamint reggelente a száraz hajvégeimen használok még nagyon keveset. Tipikus zsíros tő - száraz vég szindrómában szenvedek, és így számomra megfelelő a hatása. Szárítás után a hajam puha, élettel teli, nem száll, nem seprűsödik a vége. Reggelente viszont hiába a tenyeremben kenem szét azt a minimális mennyiséget, és úgy viszem fel a végekre, így is látom, hogy néhol zsírosan, csillogón összeállnak a tincseim. Igaz, csak pár percre, utána beissza a hajam, de nem túl szép látvány. Az ára kedvező a teljesítményéhez képest, és én örülök neki, hogy nem üveg a csomagolás, mert ejtettem már el. Azért a Lush R'n'b-je jobb volt (és sajnos drágább is...)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

cintialaura

2017. augusztus 16.

3 pumpálásnyit használok, vizes hajra, és csak az alsó részre. Nagyon szépen kifésülhető a hajam tőle, és nem látol töredezett hajvégeket mióta használom! Nem zaírosodik gyorsabban a hajam, és az illatától egyébként én is oda vagyok:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

dottya

2017. augusztus 14.

Szárítás előtt, még a nedves hajvégeimre viszem fel és néha a hosszára is. Nem hagy zsíros kinézetet. Nem nehezíti el a hajamat, mint más olajok. Nagyon könnyű, finom kis krém és gyorsan beszívódik. A hajvégeimet szépen feltölti, egyáltalán nem tűnik szálkásnak, mint egyébként. Az illata isteni (!!!), imádom, imádom! A csomagolása sajnos nem valami praktikus, szinte minden használat után le kell mosnom a tubust. Ezért viszont nem vonok le csillagot, mert amit várok tőle, azt maximálisan hozza. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Bog

2017. július 26.

Idáig csak a Baleás haj olajat használtam. Glamour napokon vettem ezt meg fél áron. És azt kell mondjam, hogy látszik a különbség. Ez tényleg olaj, nem pedig csak szilikon. Rettenetes szalma hajam van! De első hajmosás után sokkal puhább, álpoltabbnak hat, mint előtte.
Szépen beszívta a hajam, nem maradt olajos tőle. Az illatát nem szeretem, én utálom, hogy ilyen édes, émelyítő illatokat kreálnak a hajápolóknak. De ha használ, akkor ezt elnézem neki.
Hosszútávú hatásáról nem tudok beszámolni, de egyenlőre jár neki az 5*!

Update: Nagyon is használ! Ez a termék egy álom számomra! Egyáltalán nem nehezíti el a hajat, iszonyú mennyiséget képes beszívni! Szárazon is raktam rá, és akkor is teljesen beszívta, nem maradt olajos réteg rajta. Hihetetlenül rossz állapotú a hajam, el sem tudjátok képzelni mennyire, de ez gyönyörűen rendbe tette. Második hajmosásnál, mikor már láttam előtte, hogy nem zsírosítja a hajam, kentem a vizes hajamra bőven. Hajszárítás közben meg is ijedtem egy picit, hogy túlzásba estem, mert éreztem a kezemmel az olajat a hajamon. De nem! Mire megszáradt a hajam olyan csodás puha, bársonyos és sima volt, mint már nem is emlékszem mikor utoljára! Azt hiszem, hogy én ezt a terméket karton számra fogom venni mostantól!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 26.

Hosszútávú hatásáról nem tudok beszámolni, de egyenlőre jár neki az 5*!

Vizsiildi

2017. július 4.

Csak ez az egyetlen szilikonos termèk amit el tudok viselni a hajamon, a többi hasonló termèk esetèben mindig napok múlva ragacsos, gubancos lett a hajam ha kapott egy kis párát. Mindent imádok benne, március eleje óta használom minimum hetente 3-szor minden hajmosás után általában 5 pumpálásnyit masszírozok bele a nedves, de már nem vízes hajamba. Szèp fènyes, egèszsèges kinèzetű lesz a hajam tőle. 4 hónap használat után is meg van több mint az üveg fele, így azt gondolom, hogy árban is megèri, mivel minimum összesen 8 hónapig tart ki egy üveg derèkig èrő hajon. Így nem is sok èrte teljes áron a 2500 Ft. Isteni parfüm illata van. Ha elfogy lehet kipróbálom a Dove másik ilyen gránátalmás hajolaját vagy a többi újdonságát. Ès mèg annyit, hogy lassan 17 ève használok hajolajat, kezdetben az avon első olaját használtam, de eddig egyik termèk sem tudta azt amit ez a sűrű olaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

danikin

2017. május 5.

bár drága, de nagyon sokat segít mindig a göndör hajamon mikor száll, nagyon finom könnyed, és sokáig tart egy üveg :)
tény, hogyha vizes hajon használom, olyankor inkább zsírosít, nehéz eltalálni, de ez talán nem az olaj baja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 5.

Barbarian

2017. április 5.

Fél áron vettem, de teljes áron is bőven megéri, ajánlom is bátran mindenkinek száraz és nedves hajon is. Én kb 5 hajmosásonként használom hajmosaskor vizes hajba pakolásként , rajta hagyom pár percig, a hajtőre , fejbőrre nem teszek.Mivel jó tömény, valamikor kétszer is kimosom a hajam, mert igencsak bossszantó , hogy szárítás után döbbenek rá hogy ez bizony nem lett kimosva.Akkor használom ha már érzem hogy a hajbalzsam már nembír a szárítással és vasalás okozta szárazsággal.Megváltás a hajnak :) Puha sima fényes :) 5*

Sz. Csilla

2017. március 30.

Az illatát nagyon szeretem!! :) De a hatása meg se közelíti a szűz olívaolajét, amit előtte kentem a hajamra nagyon sokáig.
Annyira lerakódott rajta a szilikon, vagy valami, amit ki se tudtam belőle mosni. Ezentúl maradok az olíva olajnál.

Update: Egy speciális mélytisztító samponnal alaposan megtisztítom a hajam minden lerakódástól és így alkalmanként, max heti egyszer és csak két nyomást használok belőle a hajamra. Főleg amikor szeretném, hogy jó illatú legyen. :) Így nem nehezíti el.

Update: Most látom a korábbi véleményem, amin már csak mosolygok. :) Nem tudom mit éreztem akkoriban, de nem ez csinálta az tuti. Nem szoktam olíva olajjal bajlódni már rég, ezzel pumpálok a 6 nyomásnyit a tenyerembe és a félig nedves hajvégeimre kenem, azután szárírtom. Nagyon jól ápol és véd, finom illattal. Tökéletes! Megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 30.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.