Dove

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2019. október 4.

Kategória:   Hajápolók

A Dove márka új, felső kategóriás hajápoló termékcsalád tagja makadámia olajjal. Egyedülálló dry oil technológiával, így mélyen beszívódik a hajba, táplálja, revitalizálja és megvédi, a haj selymes, puha és fényes lesz. Minden hajtípusra.

Csillagpor123

2017. január 25.

Könnyen zsíros hatást kelt, én max 3-4 cseppet teszek VIZES hajra. Annyi haj olajat használtam már, de ez nem tűnik ki a többi közül. Sokáig elég, mint nálam minden ilyen jellegű termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Aspartia

2017. január 3.

Most vetem a dm-be, jó borsos áron 2200.-ért. Ami külön öröm ,mert most látom hogy kettő is eladó itt az oldalon sokkal olcsóbban...
Első használatra az illata nagyon fura, kicsit "nagymamásnak" hat. A hajvégekkel viszont úgy látszik tényleg csodát művel.
Egyelőre még tesztelem, de azért adok egy 5-öst. :)

***Kipróbáltam vizes hajon is, így is és a száraz sprőd hajon is nagyon jól működik. Egy nagyon korrekt, masszív, tömény kis olaj. Így utólag már nem is sajnálkozom az ára miatt, nem bántam meg hogy megvettem.
Amúgy belegondolva szinte alig veszek Dove termékeket, többnyire ajándékba kapom őket. Ezen lehet változtatok a jövőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Egyelőre még tesztelem, de azért adok egy 5-öst. :)

Eti

2016. december 6.

Még soha nem volt hajolajam, ezt az illata miatt vettem meg, de nagyon megszerettem. Amióta használom, pikk-pakk ki tudom fésülni a hajamat hajmosás után, előtte egy merő kínszenvedés volt. Ez másnak is feltűnt? Tuti, hogy amikor elfogy (bár nem tudom, mikor lesz az, mert nagyon kevés kell belőle), újra veszek, már beépítettem a heti hajápolási rutinomba. Egyébként vékony szálú, zsírosodásra hajlamos, derékig érő, szőkére melírozott hajam van, de abszolúte nem nehezíti el (csak a végére teszek 4 nyomásnyit, utána még 3-at beletúrósan az egészbe, aztán az olajos kezemmel átsimítom a fejem tetején is, hogy jó illata legyen, ha átölelnek ;) ), és nem száll össze-vissza hajmosás után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 6.

Babooca

2016. november 20.

Eddigi legjobb hajvégápolóm. Lekörözi a L'oréal Absolut Repairjét, az Elséve selymes olaját, a Gliss Kur hajolaját, a Garnier Goodbye Damage olaját és sorolhatnám. Sűrű, nehezen eloszlatható, de cserébe mélyen ápoló kis olaj ez. Nagyon kevés kell belőle, igazán gazdaságos. A hajat kicsit összetapaszthatja, erre figyelni kell. A hatása nem egy napos és 2-3 nap után is érzem a hajvégeimen. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

AligatorBaby

2016. november 17.

A matrix hajvégápolója után tettem le a voksomat e mellett. Pár hete használom, de ezidáig meg vagyok vele elégedve, nem kell belőle sok megfelelően hidratálja a hajvégeimet, csökkenti a töredezést, szerintem megéri az árát, azokat a hajvégápolókat, amiben a napraforgóolajon és glicerinen meg szilikonon kívül van más értékes növényi olaj is, azoknak az ára bizony ennyi...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

Borsolina

2016. november 8.

Jó sokáig elég,és mióta használom nem töredezik a hajam. Viszont nagyon sok extrát nem csinál a hajammal,ahhoz képest pedig egy kicsit drága volt,így csak 4*:)
UPDATE : közben nagyon megszerettem,még mindig félig van,pedig már vagy egy éve vettem és heti szinten használom. Most látom igazán,hogy mennyire szép tőle a hajam, tényleg nem töredezik, csillog-villog, a legjobb olajom eddig! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

narancsdzsem

2016. november 1.

Jobb, mint az Elséve olajok! Szárítás előtt 7 cseppet használok, szárítás után is 2 cseppet áthúzok a hajamon, beissza, és nagyon selymes lesz tőle.
Mindenképpen megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 1.

Mindenképpen megéri az árát!

gabbica

2016. szeptember 8.

Az első üvegemet lassan másfél éve fogyasztom, szóval bár drága, de sokáig kitart cserébe, mivel nagyon kevés kell belőle. Én minden hajmosás után eloszlatok a még vizes hajamban 1 pumpálásnyit, ez a mennyiség nem nehezíti el. Egyébként váll alattig érő,vékonyszálú, szőkitett hajam van. Szép fényes, selymes lesz tőle a hajam, de csodát nem kell várni, hosszútávú ápoló hatása nincs, nem töredezik kevésbé a hajam. Az illata közönséges szerintem, és nagyon erős, de hála az égnek nem tartós. Ha elfogy (ami nem idén lesz) szerintem kipróbálok egy másikat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

BlackForest

2016. szeptember 6.

Kedvenc hajolajam, csak az ára ne lenne ilyen magas.
Tudja azt, ami elő van írva neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Kedvenc hajolajam, csak az ára ne lenne ilyen magas.
Tudja azt, ami elő van írva neki.

Mackobunda

2016. július 7.

Nekem ajándékozta egy rövid hajú barátnőm, mert a fodrásza azt mondta, hogy nem az ő hajához való. Az enyém igen hosszú és igényli az extra törődést. Helyettesíti a patikai termékeket és finom illata is van. Viszont vigyázni kell vele nagyobb mennyiségben összetapasztja a hajszálakat. A fenékközépig érő hosszú hajamra is elég 3 pici pumpálás. Nem használom minden hajmosás után, akkor is inkább már a megszárított hajamra. Viszont ha fel akarom dobni a napom, akkor bármikor teszek rá, mert szeretem érezni az illatát és bármilyen "konyhai szagot" semlegesít. Viszont magamtól nem szoktam Dove termékeket venni, ha igen az is ritka. Úgyhogy örülök, hogy mégis eljutott hozzám.

Update: Nehéz elképzelni nélküle most már az életet :D csak idehaza kicsit drágának érzem, amibe kerül

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.