Dove

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2019. október 4.

Kategória:   Hajápolók

A Dove márka új, felső kategóriás hajápoló termékcsalád tagja makadámia olajjal. Egyedülálló dry oil technológiával, így mélyen beszívódik a hajba, táplálja, revitalizálja és megvédi, a haj selymes, puha és fényes lesz. Minden hajtípusra.

lara666

2016. június 15.

Tegnap vettem, vagy 20 percnyi hezitálás és olvasgatás után , hogy melyik olajat is válasszam...hát a doboza amiben van nagyon megfogott,szóval ez köszönhető a marketingjének is :D de lényegében egyenlőre nem bántam meg, akciós volt a dmben 21-200 ft. ,2900-ról.Derékig érő ,hosszú, dús ,vastagszálú és természetesen göndör hajam van ami eléggé szöszölődik :( Az illata nekem nagyon bejön első-körben, az állaga is nagyon szuper és az eredmény is tetszik, puhább lett kevésbé sprőd és kevésbé szöszös. Nyilván nem szalon szépség, de nem csalódtam benne. Valaki más írta itt, hogy a Balea 900 forintos terméke is ezt adja, én is gondolkodtam azon is, de az összetevőknél a dove viszi a prímet a szilikonon kívül több féle oil fel van sorolva, valami azért csak van abban a mondásban , hogy olcsó húsnak híg a leve...nem véletlenül drága ez a termék..5 ..azaz 5 csillag...ja és szerintem baromi sokáig elég lesz mert a tegnapi hatás ma is ugyanúgy tartja magát , szóval nem az a termék amivel folyton át kell kenegetnem a hajam hogy vmeddig szépnek látszódjon...na jó... befejeztem az áradozást :D sziasztok... ( ja vmiért nem enged csak 3 csillagot adni a kis mocsok rendszer..nem tom miért :D )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 15.

Hildo

2016. május 6.

Se nem jobb se nem rosszabb mint az összes többi hajvégápoló olaj...lehet az 10ezer vagy 2ezer forintos én nem érzek semmilyen különbséget max az illatában. Többihez képest viszont gyorsan beszívja a hajam, és igen tartós, több hónapja használom ezt a 100ml-t és még mindig van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

angry

2016. április 27.

Hajolajok terén talán ez vált be a legjobban. A termék 100 ml ami nekem sokáig kitartott. Nem zsírosítja a hajat, nem ragad tőle. Nagyon meg szerettem és újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

Burya

2016. március 15.

Derékig érő, szálkásodásra hajlamos hajam van, de ez az olaj szépen védi, már a második üveggel használom. A hajam hossza miatt én 6 pumpálásnyit szoktam eloszlatni rajta, különös tekintettel a hajvégekre, és nagyon elégedett vagyok vele. Nekem majdnem egy évig elég volt egy üvegnyi, ami nagy szó, az illata pedig tiszta púderillat. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

Kingácska0807

2016. február 2.

A múlt héten sikerült hozzájutnom. Hajmosás után szoktam 2-3 pumpálásnyit eloszlatni a hajhosszamon, leginkább a végén. Az eredmény nagyon szép , fényes és puha hajvég. Az ember hirtelen azt mondja,hogy kissé drága a 2600 forintos ár, viszont sűrű, nem kell belőle sok, így szerintem jó pár hónapig nem kell vennem majd. Nekem 5*

Update: Kicsit azt érzem, többszöri használat után, hogy kevesebbet tud,mint amit ígér. A 800 forintos Baleás hajvégápoló jobban teljesített. Szóval ha az 4* ,akkor ez csak 3*.. Sajnos

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

kisenikoke

2016. január 31.

Nekem nem hozta a várt sikert. Az illata nagyon zavaró volt számomra, pedig nem vagyok erre érzékeny.
Van ettől sokkal jobb termék is a drogériák polcain. Nem ápolta úgy a hajam, ahogy azt vártam volna, vagy más termék teszi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

szzh01

2016. január 17.

A magas értékelése miatt vettem meg. A design, az üveg és az adagolás valóban 5-ös, nagyon szép kivitel, könnyen pumpálható, mutatós üveg. Nagyon sokáig elég lesz, ár-érték aránya is nagyon rendben van. Az illata nekem egyáltalán nem tetszik, meglep, hogy mindenki ennyire odavan érte, engem kimondottan idegesít, számomra cseppet sem édeskés vagy púderes, inkább kellemetlen illat - ízlések és pofonok...
Hajmosás előtt is szoktam belőle a hajamba dörgölni egy nagyobb adaggal (10-15 pumpálásnyit) és rajta hagyom kb. fél órát, utána samponozok. Hajmosás után törölközőszáraz hajba is teszek utána még kb. 3-4 pumpálásnyit. A hatása olyan, mint egy jó hajolajnak, azaz finom, puha, csillogó lesz tőle a hajam. Néha száraz hajba is teszek a hajvégekre egy kicsit, itt azonnali ápolást nyújt a sprőd hajvégeknek, jól beszívódik, nem nehezít el, csak a szaga idegesít ilyenkor, de nagyon! Ha törölközőszáraz hajba teszem, úgy a szag szárítás után elillan, akkor már nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 17.

Midnight Fairy

2016. január 15.

Nagyon igényes darab, jó kézbe venni. Én levettem róla a Dove-s matricát, így csak a hatulján levő nonfiguratív ábrás matrica maradt, amitől még jobban mutat a fürdőben. Az illata mennyei, és a hatása is jó, tényleg ragyogóvá és puhává teszi a hajat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

Gina77

2015. november 30.

Sokáig elég és szépen rendbe teszi a hajvégeket. Ár-érték arányban nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 30.

cintia995

2015. november 27.

Nekem igazából egy hajollajjal sem volt problémám, mindegyik majdhogynem ugyanúgy teljesit, de ennek az illatáért odavagyok.
Pozitiv még hogy tényleg van benne olaj, nem pedig csak valami 0,01%-ban. Glamour kuponnal vettem meg még, teljes árért szerintem azért hoztam volna el, hiába szeretem a Dove termékeit. Összességégében nagyon jó, szerintem hasonlit az Elseve hajolajához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.