Dove

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2019. október 4.

Kategória:   Hajápolók

A Dove márka új, felső kategóriás hajápoló termékcsalád tagja makadámia olajjal. Egyedülálló dry oil technológiával, így mélyen beszívódik a hajba, táplálja, revitalizálja és megvédi, a haj selymes, puha és fényes lesz. Minden hajtípusra.

Ancsuk

2015. május 19.

Mutatos kinézet kellemes illat, nekem kb. 3 hónapja megvan ha nem több de szeretem mindennap nyomok 2-3 pumpa mennyiségűt a hajamra h jo illatú legyen. Szép fényessé varázsolja jót tesz a hajvégeknek. De nem hiszem h újra venném, szeretek kipróbálni újdonsagokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

picur666

2015. április 26.

Szép design, erőteljes illat. Mellig érő hosszú, vékonyszálú hajam van, amire 5 pumpálás elég, több már sok. Én már eddig is használtam balzsamot hajmosások után, mert egyébként kezelhetetlen lenne a hajam, és pár éve kezdtem el használni először a Garnier Fructis bifázisú spray-t, és nagy szerelem volt. Aztán valamiért sajnos már nem gyártják, így alternatívák után kezdtem nézelődni. GlissKur hajbalzsam spray-t kezdtem el használni, aminek a hatása szerintem elmaradt az előbbi után.
Ez az olaj az előzőekhez képest egyedül használva sampon után semmit nem tud kezdeni a hajammal. Balzsam után.. hát talán kicsit kellemesebb a kifésülés. De sajnos nagyon csalódtam benne. A lemosást nem igénylő spray balzsamok rendes balzsamokkal együttesen használva nekem személyesen sokkal jobban beváltak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

csigabiga

2015. április 24.

A legjobb hajolaj amit eddig próbáltam! Nagyon puhák lesznek tőle a hajvégeim, az illata pedig valami isteni! Rendezett, egészséges képet ad a hajamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

floracska6

2015. április 12.

Az eddigi legjobb hajvégápoló olaj amit használtam! Felveszi a versenyt a drága professzionális termékekkel. Hajmosás után teszek a végekre majd hagyom magától száradni. Mindenképpen ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

Kiddo

2015. március 15.

Nagyon szuper! Eddigi legjobb hajolaj, amit használtam! :) és az illatát is imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 15.

lorik.laura

2015. március 4.

Elfogyott az Elseve hajolajam, ez meg le volt akciózva a Rossmannba, így erre esett a választásom próbaképpen, hátha. Megvagyok vele elégedve, a dolgát teszi rendesen, nagyon selymes, puha, kifésülhető tőle a hajam. Az illata nekem eléggé csömör, nem jön be. Szerintem az Elseve jobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 4.

electropanic99

2015. február 14.

Imádom! Garniert használtam előtte ami szintén jól funkcionált, de ez hozzá még nem is nehezíti el a hajam. Feltéve, ha nem megyek át őrültbe és nem rakok belőle túl sokat :) (Amit egyszer már sikerült).

Nekem úgy jött be nagyon, hogy hajmosás után törülköző száraz hajba 5-6 pumpányit belefésülök a kezemmel. Így a hajamnak fantasztikus tapintása és illata lesz. Csak az a fránya csomagolás - amelyik marketinges kitalálta, hogy üvegcsomagolás lesz ennek tökéletes azt kéretem megdorgálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 14.

HDR

2015. február 10.

Elfogyott a Matrix Biolage hajolajam és múlt héten ezt vettem a Rossmanban.
Nagyon tetszik!
Nagyon jó állaga lesz a hajamnak, puha de van tartása és formázható, nem zsírosít (ellentétben a Matrix-szal), nem utolsó sorban kellemes illata van.

Egyetlen hátránya, hogy az üvege tényleg üveg és ami könnyen eltörhet az általában el is szokott. Remélem nem fogom elejteni! :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 10.

Elfogyott a Matrix Biolage hajolajam és múlt héten ezt vettem a Rossmanban.
Nagyon tetszik!

bdori

2015. február 2.

Ma vettem meg én is akciósan és le vagyok nyűgözve.. A sprőd, száraz, szálkás hajam olyan puha, mint még soha. Az illata annyira nekem sem tetszik, de a hatása kárpótol ezért :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

Bianka21

2015. február 2.

Most akciós a rossmanban, kb. 1800 Ft-ért vettem. Eddig egyszer használtam, de az illata nem tetszik, olyan 'öregnéni parfüm'-re emlékeztet. A hajon már kevésbé érezni. :) Később még update-lek, de egyszeri használat után is csodaszép a hajam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.