Dove

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2019. október 4.

Kategória:   Hajápolók

A Dove márka új, felső kategóriás hajápoló termékcsalád tagja makadámia olajjal. Egyedülálló dry oil technológiával, így mélyen beszívódik a hajba, táplálja, revitalizálja és megvédi, a haj selymes, puha és fényes lesz. Minden hajtípusra.

babyface

2015. január 31.

nem gondoltam, hogy a gliss kur-os hajolajamat bármi is felül tudja múlni... na neki sikerült :) illatban is (az illata egyszerűen egy isteni csoda számomra) és hatásban is. a csomagolása is gyönyörű, igényes szóval minden érzékemet egyszerre ingerli ez a kis üvegcse. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 31.

milli48

2015. január 26.

Ez egyszerűen hihetetlen.. úgy gondoltam, hogy az én hajamon már egy csoda sem segíthet. :O Annyira rossz állapotban volt, hogy az hihetetlen, nagyon száraz és sprőd hajvégeim voltak. Nos ez a csodaszer valóban tud valamit, pihe puha lett a hajvégem. Eddig csak törülközőszáraz hajra használtam 3-4 pumpálásnyit. És valami hihetetlen, nem sprőd, nem száraz, hanem PUHA. Az Elseve Selymes Olaja elbújhat mögötte. Nekem az egyáltalán nem vált be. Az illata is százszor jobb, biztosan újra fogom venni, de az nem lesz egyhamar, mert a pumpálásnál fele annyi jön ki, mint az elseve olajnál. Úgyhogy tuti sokáig elég lesz. Nekem nagyon megérte. Csak remélni tudtam, hogy majd ő segít a hajamon, és IGEN. Úgy érzem ez örök szerelem lesz. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

lyly

2015. január 17.

Ahhh... imádom! Az illatáért oda-vissza vagyok, és a hajamat is puhává varázsolja. Biztosan újra fogom venni! 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 17.

anasztazia.biro

2015. január 15.

Tokeletes. Csak meguntam az illatát. Ezert feladtam az elado termekek koze

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 15.

Tokeletes. Csak meguntam az illatát. Ezert feladtam az elado termekek koze

audrey13

2014. november 21.

Hajam egy nap után összekócolódik és kezelhetetlenné válik, de egy barátnőm ajánlotta ezt a terméket,azóta pedig puha,selymes,ápolt csillogó a hajam :)
Szerencsére nem zsírosít, pedig zsírosodásra eléggé hajlamos a hajam, ennek ellenére ugyanúgy elég 4naponta hajat mosnom.
Kedvenc termékem lett!!!

Kedvenc termékem lett!!!

GlamourAndStyle

2014. október 25.

Az Elséve selymes olaját váltottam ezzel, na nem, mintha bármi baj lenne azzal, mert még az 5. üveg után sem szokott hozzá a hajam, de nyitott vagyok az újdonságokra, főleg ha az ilyen profi külsővel érkezik. Az Elséve olaját sajnos mostanában tök egyszerű műanyagpalackban látom, mennyivel elegánsabb is volt a masszív üveg, amit sokan ripityára törtek a padlón (szerencsére nekem sosem sikerült). Dehát ez csak egyszerű részlétkérdés.
Az illata isteni és viszonylag sokáig meg is marad a hajamban. Eleinte édeskés, majd enyhén púderes babaillatú, én imádom! Hatását tekintve is csoda, azonnal puha és csillogó hajvégeket varázsol, de közben nem nehezíti el a hajamat és nem az látszik rajta, hogy tocsog az olajtól. Ebből a szempontból szerintem lekörözi az Elséve olaját, nem is marad a használata után annyira csúszós a kezem, a hajam szépen beszívja. 100 ml, úgyhogy az árát bőven megéri, majdnem derékig érő, sűrű és tömött hajam van, nem használom minden nap, de hetente 2-3x biztosan és így is eltartott bő fél évig egy 100 milis üveg (még minsig az Elséve-é). 5 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 25.

joouyee

2014. október 18.

Gyakran használok hajolajat, de ez a 100ml-es kiszerelés nagyon megéri! Maga a termék is meggyőző, nem nehezíti el a tincseket, kellemes illata van és látványos eredményt hoz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 18.

Sindy6

2014. október 14.

33% os akcióval vettem a Glamour napokon. Érdekes, de kellemes illata van :) Valóban nem lesz zsíros a haj, hamar beszívja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 14.

kunos.dorottya

2014. október 14.

Ez az olaj egy csoda, imádom! Borzasztó jó illata van és nagyon puha hajvégeket varázsol. Az ára egy kicsit borsos, de egy-két pumpánál nem kell több egyszerre, így sokáig kitart. Biztos, hogy újra fogom venni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 14.

Rencsike02

2014. augusztus 9.

Imádom ezt az olajat!Iszonyú jó az illata,és a hatása is kitűnő.Én törülközőszáraz hajon is rakok rá,és szárazon is még vasalás elött.Az eredmény pihepuha,ragyogó fényes haj.Imádom a Dove termékeit,ebben sem kellet csalódnom.10 éve már Alfaparf olajat használtam a hajamra,de mostantól ez marad a favorit,mert még attól is jobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.