Dove

Ár:   300 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bogyóka, Módosítva: 2015. március 10.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

Kókusztejes krèmszappan.

kristalygomb

2018. január 30.

Jelenleg ezt használom, nagyon szeretem, jól habzik jó az illata, természetes és szép😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 30.

kissannamarika

2017. november 9.

Nagyon finom az illata, nemrég kezdtem el használni. Körülbelül egy évvel ezelőtt óta csak szappant használok, tusfürdőt egyáltalán nem😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

tinyblackpaw

2017. november 5.

Általában zuhanyzáskor jobban preferálom a tusfürdőket, így én a szappanokat borotválkozáshoz használom, valamiért jobban beválnak mint a borotválkozó habok, mert nem pattogzok ki utánuk :) Ez a szappan az árához képest remekül teljesíti a szappanokhoz fűződő elvárásaimat, jól habzik, megfelelően tisztít, nagyon kellemes illata van és ami talán a legjobb, hogy egyáltalán nem szárít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

pomme

2017. szeptember 15.

Egy hónapja végre drogériaközelbe jutottam, vettem is egy ilyet, miután a vaníliást annyira megszerettem. Nyilván én vagyok a hülye, mert az apróbetűs részt nem olvastam el, csak azt, hogy "coconut milk". Azt elegánsan kicsivel írják, hogy amúgy meg JÁZMINOS :( Na hát ez a jázmin nagyon nem hiányzik belőle, konkrétan teliberontja az egészet, hogy finoman fogalmazzak... így kaptam egy klasszik szappanszagú szappant Dove hatással. Nincs szívem 2 csillagnál többet levonni, mert amúgy jó szappan, de ezt most kicsit átverésnek érzem, mert gyakorlatilag nulla kókuszillatot tartalmaz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Gica81

2017. szeptember 6.

Csodálatos illat, finom kényeztető hidratálás a bőrnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Csodálatos illat, finom kényeztető hidratálás a bőrnek.

dorottya96

2017. május 30.

A fesztiválszezon egyik meghatározó terméke nálam. Mivel egy sátorozós fesztiválhéten macerás a tusfürdő(és alig fér el az alap dolgok mellett, plusz nehezebb is) így mindig szappant viszek. És mindig ezt a szappant. Alapból nem használok szappant fürdéshez, a tusfürdők híve vagyok-de ezt a még az én bőröm is szereti. És az illata is kellemes. Krémes, jól habzik bár állítom hosszab használat után szárítja azért a bőrt (legalábbis1 hetes sziget fesztiválos kiruccanásomon szárította) Fesztiválon praktikus, de otthonra maradok a megszokott tusfürdőnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

kata93

2017. április 11.

Egy ideje nem használok tusfürdőt csak szappant. És csak a dove kókuszos felváltva az argán olajassal. A tusfürdő sosem adott olyan tiszta érzetet mint szek a szappanok. Nem szárít az illata is nagyon jó, csak sajnos nem tartós. Nekem mostmar elképzelhetstlen a zuhanyzás/fürdés enélkül. Must have,csodaszer! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Lilium

2017. március 26.

Nagyon kellemes, finom az illata, viszont messze nem olyan intenzív, mint amilyet vártam. Én is zuhanyzáshoz használom. Jól tisztít, mellé pedig egyáltalán nem szárít, nem irritál. Krémes, és könnyen kenhető, egyedül a fogásával vannak gondjaim, mindig elejtem..😅

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

Silverfang

2017. március 12.

Nagyon jó illatú, fürdéshez használom, nem szárít. 💙

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Nagyon jó illatú, fürdéshez használom, nem szárít. 💙

dorqaap

2016. december 1.

Fürdéshez használtam, nem szárított, sőt jól hidratált, viszont nekem ez már inkább illatmentes volt, kicsit hiányzott a finom dove illat belőle, ezért nem hiszem, hogy ezt a verziót újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.