Dove

Ár:   300 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bogyóka, Módosítva: 2015. március 10.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

Kókusztejes krèmszappan.

bettike0930

2016. október 29.

Nagyon kellemes az illata és nem szárít. Kézmosáshoz használom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

Nagyon kellemes az illata és nem szárít. Kézmosáshoz használom

alcyone

2016. október 17.

A dobozból áradó illata miatt vettem meg első körben, na meg azért, mert igyekszem a tusfürdők kárára átállni végre a szappanokra. A szappan krémesen, könnyedén habzik, friss, tiszta áratot áraszt, de más, mint amit a dobozból áradt. Ettől fügetlenül továbbra is kellemes, de nincsen semmilyen kókuszos illata és ami van, az sem tartós rajtam. De amiért kitalálták, azt tökéletesen teljesíti: jól tisztít, nem szárít és nem marad rajta egy fura réteg a bőrömön sem. Lehet, hogy a Dove szappanjaival is kísérletezni fogok ezután a szappan után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

Mila85

2016. augusztus 22.

Nehezen, de 5 cs....nem igazán pártolom a dovet...INC-k brooaff, a híres legendás sima dove szappan nem jött be a sheasat már eléggé imádtam, tusfürdőben is évente 1x 2x megveszem. Na de ez...2 hónapja használom zuhihoz és döbbenet, de arclemosásra is jó. Nem értem hogy, de nem szárít...szeretek/nék szappannal tisztálkodni, de kiszárítanak. Ez nem. Szuper az illata, olyan igazi tisztaság, nagy melegben is jól esik. Nem tudom télen hogy teljesít majd de reménykedek...Klassz. Ja kókusz illatot hiányolom....soha nem tudnám azt mondani h ez kókuszos, ha nem olvasom a dobozon. Na mindegy. Újra vevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

clau9.1

2016. május 11.

Esténként csak ezzel mosok arcot,egyszerűen csodát művelt! Imádom az illatát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

Esténként csak ezzel mosok arcot,egyszerűen csodát művelt! Imádom az illatát

Aprile

2016. április 23.

Nagyon szeretem a hasonló kókuszos Dove tusfürdő illatát, így a szappant is ki akartam próbálni. A dobozban kicsivel másabb az illata, mint fürdés közben, de ettől függetlenül nagyon tisztának, illatosnak és frissnek szoktam érezni magam fürdés után.:) Nem szárít, kellemesen krémes, az illata is tartós, szeretem használni.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 23.

illesbb

2016. március 12.

Nagyon jó szappan! Jó az illata, mondjuk én kókuszt nem igazán érzek rajta, de attól még szeretem. Tetszik a krémes állaga, mert így hidratál is fürdés közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

Flamingo

2016. március 12.

Én is akciósan szereztem be és milyen jól tettem. Az illata valami isteni, annyira kellemes, lágy, finom illat! Nagyon jól tisztít, nem szárít 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

Irisz120

2015. november 22.

Az illata valami isteni, nagyon szerettem hasznalni. Furdes utan meg sokaig ereztem a boromon es hidratalt is. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 22.

AkInImOd

2015. november 17.

Évek óta ez az első olyan testre használt bolti szappan, amitől a bőröm nem akad ki - nem szárad ki és viszket a bőrfelszínem a testemen, hanem kellemes tapintású és finom illatú lesz. Kellemesen habzik, pont annyira, amennyire én azt egy szappantól elvárom, és szépen le is mosható. Nagyon szeretem használni, arcra is bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

hena

2015. szeptember 6.

Az utóbbi idők akcióinak köszönhetően több Dove szappant is beszereztem, abszolút ez lett a kedvenc közölük. Kellemes púderes illata van, elég erős, a boltban dobozon keresztül is jól lehetett érezni. Jól habzik, nem szárítja a bőröm és borotválkozáshoz is próbáltam, arra a célra is tökéletesen bevált.
Őszi kedvenc lett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Őszi kedvenc lett :)

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.