Dove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2015. október 2.

Kategória:   Tusfürdők

Bőrtápláló krémtusfürdő NutriumMoisture™- technológiával gazdagítva lágy, krémes habot képez, mely a táplált bőr érzetét nyújtja. A lágy illat a kiegyensúlyozottság érzésével tölt el zuhanyzás közben.

3 illatban kapható

Dove Sheavaj&Vanília tusfürdő ~ 1000Ft
Ár: 1000Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
cocacola636

2013. január 23.

Mind a harom illatba megvan (megkaptam karacsonyra szerencsere) es nagyooonnn jok!! kremesek es nem tul edes az illatuk furdes kozben,pedig elleinte tul edesnek talaltam pedig nem az! :) a mandulas a kedvencem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

Silverfang

2013. január 21.

Nekem a kókuszos van meg, szerintem nagyon jó :) Puha lesz tőle a bőröm, az illata pedig rajtam 24 órás tartósságú. Este megfürdök vele és következő estig, fürdésig érezni lehet a bőrömön. Ezért pedig 5-ös jár neki. Kevés az olyan tusfürdő, amit ilyen sokáig érezni lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

Anee876

2013. január 13.

Én nem vagyok tőle elájulva. Sajnos az én bőrömet nem hidratálja :(
Egyébként jó az állaga (se nem folyós, se nem túl tömény), illata édeskés de nem vészesen (nem tartós a bőrömön).
Összességében nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

Én nem vagyok tőle elájulva. Sajnos az én bőrömet nem hidratálja :(
Összességében nem fogom újra vásárolni.

cutecurly

2013. január 9.

Imádoooommm! Jelenleg a balszélsőt használom a shea vajasat. Az illata valami fenséges, nagyon jól habzik, igen kevés kell belőle. Engem megfelelően hidratál. Biztos, hogy fogok belőle még vásárolni, csak nem tudom, hogy ugyanebben az illatban-e vagy kipróbálom a többit is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

c.ancsa

2013. január 5.

Nem szeretem a Dove termékeket, de ajándékba kaptam ezt a tusfürdőt. Persze hogy kipróbáltam. Nagyon tetszett hogy extra sűrű és krémes, jó volt az illata is, (mandulás) de... csípte a bőrömet. :( Sosem fordult elő még ilyen tusfürdőnél! A végére pedig nem is igazán ápolta, így nem lett a kedvencem ezután sem a Dove. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

snegopady

2012. december 26.

Teljesen elégedett vagyok vele. nagyon jó az illata és krémes! :) 5/5 a jázminos mézeset használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 26.

Jelizz

2012. december 24.

a kókuszos-meg a mandulás van meg! Fini krémesek, nem szárítanak finom az illatuk! sajna drágák ::(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 24.

ciccmicc

2012. december 8.

Nekem a mandulás-hibiszkuszos változat van. A flakonból nagyon finom az illata, viszont használat közben megváltozik, valami fura mellékillatot érzek benne. Nagyon krémes, sajnos emiatt nem habzik valami jól, viszont egyáltalán nem szárítja a bőrt. Nem ez életem tusija, de egynek oké.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 8.

redberry.247

2012. december 6.

Én is a kókuszosra ruháztam be, nagyon megérte. Én imádom az illatát, tudom, hogy nem kókusz, de attól még órákig érezni a fürdőszobában, és a bőrön is. Nekem testápoló sem szükséges utána. Az összetevők tényleg borzalmasak, de hát ezért az élményért belefér. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 6.

csericka

2012. november 19.

Én a kókuszosat használom most, tegnap vettem meg az új flakont. Az illata inkább jázminos mintsem kókuszos, de nagyon puha tőle a bőröm. Szerintem legközelebb is megveszem.: )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 19.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glucose, Propylene Glycol

Emolliensek: Petrolatum, Helianthus Annuus Hybrid Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauric Acid, Stearic Acid, Sodium Palmitate, Sodium Stearate, Sodium Palm Kernelate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9
Fényvédők: Zinc Oxide
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoyl Glycinate, Lauric Acid, Sodium Lauroyl Isethionate, Sodium Palmitate, Sodium Isethionate, Sodium Stearate, Sodium Palm Kernelate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Színezékek: Caramel, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: BHT, DMDM Hydantoin, Sodium Benzoate, Methylisothiazolinone, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Benzyl Alcohol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.