Dove

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. augusztus 3.

Kategória:   Hajápolók

Vörös Alga kivonattal és Keratin Nutri Komplex-szel. Azonnal regeneráló táplálást nyújt az erősen sérült és igénybevett hajnak, hogy sima és erős legyen. Mélyen táplálja a hajat, segít helyreállítani annak belső szerkezetét és visszaállítani egészséges kinézetét és érzetét. Ideális erősen károsodott és intenzíven igénybe vett (például festett vagy bármilyen hőkárosodáson átesett) haj ápolására. Akár mindennapi használathoz is ideális. A maximális hatás elérése érdekében javasolt a sampon és a balzsam együttes használata, valamint a Regenerate Nourishment hajápoló szérum alkalmazása is.

Ár: 1000 Ft , Eladó: niau
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten

Reniq88

2018. március 12.

Első pár használat után nem voltam vele megelégedve, de úgy voltam ha már megvettem elhasználom. Jó döntést hoztam, ugyanis pár hét használat után mintha kicserélték volna a szőke hajam. Könnyen kifésülöm és a hajvégeim is puhák lettek. Szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

fanniki

2018. február 26.

A vörös Alga kivonat és Keratin Nutri Komplex alapanyagai miatt, nálam már ez megfogott és azonnal landolt a kosaramban. Már az első hajmosás után éreztem, hogy puha, fényes és erős lett tőle a hajam. Számomra átment az első teszten. Kíváncsi voltam mit tud még. A tapasztalataim alapján ez a balzsam valami csoda. Nagyon rossz minőségű a hajam, de mióta ezt használom sokkal jobb lett. Nincsenek benne gubancok és fényes erőteljes lett. Igaz amit írnak róla, hogy „mélyen táplálja a hajat, segít helyreállítani annak belső szerkezetét és visszaállítani egészséges kinézetét és érzetét.” Ennek a termékcsaládnak a hajvégápoló szérumját és a samponját is kipróbáltam. Azok sajnos nem jöttek be, de ez a balzsam abszolút, újra vásárlós termék!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

baboca88

2018. február 10.

Mindig visszatérek ehhez a balzsamhoz, nagyon selymes és puha lesz tőle a hajam, és az illata is több napig megmarad a hajban. Szerintem ár érték arányban nagyon megéri, szőkített hajra nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Kingácska0807

2017. szeptember 22.

Elmaradt a csoda sajnos. A samponnál már leírtam,hogy a kezdeti rajongás, gyorsan átcsapott negatív irányba. Puhít,puhít,de nem az igazi, nem hidratál tartósan. Egyedül a tartása volt jó a hajamnak tőle, ennyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

kklau

2017. július 4.

Még régebben mintát próbáltam belőle a samponnal együtt, és soha életemben nem volt annyira selmyes a hajam, mint utána. Végre elfogyott a régi balzsamom, így megvehettem ezt és imádom. Nagyon selymes és puha a hajam, szívesen hordom kiengedve, pedig rám ez egyáltalán nem jellemző.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 4.

lill24

2017. május 14.

Akciósan vettem, nem rossz balzsam, de elég kis mértékben vettem csak észre a pozitív hatásait sajnos, amit elvárok. Nem volt olyan szép a hajam utána, mint más balzsamoktól, de semmilyen problémám nem volt vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

tittus

2017. április 20.

Ebből a termékből először csak egy mintát kaptam tesómtól a samponjával együtt. Ez utóbbi felejtős volt, ezt a balzsamot viszont nagyon megszerettem már akkor. Sima, fényes, puha, csillogó lesz tőle a hajam, imádom használni! Nekem az illata is nagyon tetszik, sokáig érződik még a hajon. Nyilván megvettem a nagy kiszerelést, szerintem megéri az árát, mert nem kell belőle sok, gazdag, sűrűbb az állaga (én a derékig érő hajam alsó kétharmadára szoktam tenni egy diónyi mennyiséget és a maradékot felkenem a tövekre). Könnyű kimosni, nem zsírosít, tényleg szebb a hajam, ha ezt is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

lexyusz

2017. április 13.

Még tavaly vettem meg a sampont és a balzsamot, mondjuk az pont nem vettem észre rajta, hogy festett hajra való, csak itthon, de gondoltam adok neki esélyt, hátha jó lesz az én hajamra is. Azt tudni kell, hogy most már a hátam közepe alá ér, és minél hosszabb annál kevésbé göndörödik hátul. Na nekem ez a sampon meg a balzsam valahogy elérte, hogy ne is legyen olyan dús hatású a hajam ( ennek azért örültem is kicsit), de másrészről meg inkább hullámossá tette a hajamat mint göndörré, ráadásul hátul majdnem teljesen egyenessé. Volt aki megjegyezte, hogy jobban állt a göndör haj, pedig nem csináltam vele semmit, csak ezt a sampont meg balzsamot használtam...Egyébként meg mást nem módosítottam, annyi, hogy akkor pont szedtem a szépségvitaminomat, de mikor elfogyott utána sem lett más hajmosás után. Szóval szerintem többet nem veszem újra ezt a terméket. Amúgy nem volt rossz a hatása, puha volt a hajam is, meg fényes, de nem ezt vártam volna. Nem tudom hogyha külön használtam volna, akkor lehet hogy működött volna, és nem nehezíti el ennyire a hajam...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

AmethystGhost

2017. április 3.

Hát, nem tudom. Nem nagyon véltem felfedezni semmi hatását, főleg a töredezett hajvégek ellen nem tett semmit, pedig azért ennyi pénzért reménykedtem benne. Az "illata" pedig egy külön történet. Olyan szúrós, férfias szag, nem vagyok oda érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Nicolett022

2017. április 2.

A samponjával együtt használtam, és az egyedüli amit elértem vele a gyorsabban zsírosodó hajon kívül a könnyebb kifésülhetőség volt, amit egy negyed annyiba kerülő balzsam is tud nyújtani. Számomra csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 2.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid, Propylene Glycol, Trehalose
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone, Lactic Acid