Dove

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. augusztus 3.

Kategória:   Hajápolók

Vörös Alga kivonattal és Keratin Nutri Komplex-szel. Azonnal regeneráló táplálást nyújt az erősen sérült és igénybevett hajnak, hogy sima és erős legyen. Mélyen táplálja a hajat, segít helyreállítani annak belső szerkezetét és visszaállítani egészséges kinézetét és érzetét. Ideális erősen károsodott és intenzíven igénybe vett (például festett vagy bármilyen hőkárosodáson átesett) haj ápolására. Akár mindennapi használathoz is ideális. A maximális hatás elérése érdekében javasolt a sampon és a balzsam együttes használata, valamint a Regenerate Nourishment hajápoló szérum alkalmazása is.

Ár: 1000 Ft , Eladó: niau
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten

dori96

2017. február 27.

A samponnal és a hozzávaló olajjal együtt használom.
Nagyon szeretem ezt a balzsamot, puha,könnyen fésülhető hajat kapunk hajmosás után. Ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

A samponnal és a hozzávaló olajjal együtt használom.

xmsziszi

2017. január 5.

Nekem nagyon tetszik. Az illatára nincsenek szavak :D Tesztert kaptam belőle, másnap már mentem is megvenni. Elég sokáig elég, pedig hosszú hajam van. Hajszárítás után is 1-2 napig még érezni az illatát. A hajam szép fényes és puha lesz tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

nelli00

2017. január 4.

A legeslegjobb balzsam, amivel eddig találkoztam! Annyira pihe-puhává varázsolja a hajamat..😍 Minden hajmosás után szinte csak a hajamról tudok beszélni!
Mondjuk néha túlzásokba esek, és túl sokat viszek fel belőle, ilyenkor eléggé kiszárítja, szóval csínjàn kell bánni vele, de egyébként tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Arita

2016. december 28.

Nagyon jó a száraz, hullámos hajamra, gyönyörű lesz tőle. Nem nehezíti el, puhává, csillogóvá teszi a hajat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 28.

lyll

2016. november 7.

Vékonyszálú, lelapuló, töveknél gyorsan zsírosodó, hajvégeknél száraz hajam van. Bár nem szárítom, vasalom, sütöm, festem, mégis nagyon károsodott szokott lenni, gyenge egyszerűen. Ezzel a balzsammal élettel telivé vált, puhábbak a hajvégeim és az egész hajamnak lett egy szép fénye. Egészségesebbé tette a hajam, imádom! Az egész termékcsaládot használom.

UPDATE: Csillagot nem vonok le, de bizony az ára nekem nagyon borsos, és lecseréltem a termékcsaládot a Lidl Cien piros családjára és ugyanúgy szereti a hajam, csak sokkal olcsóbb. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

WorkingClassGirl

2016. november 6.

Mintám volt belőle, de csak kétszer bírta használni, a tasak fele megmaradt, mert valami borzasztóan korpás lett az amúgy csak zsírosodásra hajlamos hajam, pedig nyilván nem a fejbőrömre kentem, csak a hajvégekre :/
Ezt leszámítva átlagosan jó balzsamnak tűnt, nagyon finom illattal. Azt hiszem, én inkább csak hajvégápoló "olajban" szeretem a szilikonokat, nekem így szuperül beváltak, nem bántják a fejbőröm, és nem törik a hajam.
(Még annyi, hogy nem értékelem a pirospöttyös tartósítószereket a kozmetikumokban)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

barbyka01

2016. október 18.

A samponjával együtt használom, nagyon szeretem mindkettőt. A balzsamtól könnyen kifésülhetővé, puhává válik a hajam és az illatát még 3 nap után is érzem benne. Nagyonjó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

BeautyFeelsLikeHavingWings

2016. szeptember 13.

A samponnal együtt nagyon intenzív ápolást nyújtanak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

A samponnal együtt nagyon intenzív ápolást nyújtanak.

Fannus

2016. augusztus 28.

Ez életem legjobb balzsamja! :) Isteni illata 2 napig megmarad a hajamban. Hajmosás után nagyon puha lesz a hajam tőle és a következő hajmosásig sem veszt a selymességből és a fényből. A sampont egyelőre nem próbáltam ki, de együtt biztos még ennél is jobban működnek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Fruzsina0620

2016. augusztus 23.

Én először termékmintaként próbálhattam ki. Akkor nagyon elégedett voltam vele és kuponnal meg is vettem. A balzsammal és a hajvégápolójával használom. Jól tisztít, hidratál és finom illata van. Algák nem csak a testre jó, hanem a hajra is ezek szerint. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid, Propylene Glycol, Trehalose
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone, Lactic Acid