Dove

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. augusztus 3.

Kategória:   Hajápolók

Vörös Alga kivonattal és Keratin Nutri Komplex-szel. Azonnal regeneráló táplálást nyújt az erősen sérült és igénybevett hajnak, hogy sima és erős legyen. Mélyen táplálja a hajat, segít helyreállítani annak belső szerkezetét és visszaállítani egészséges kinézetét és érzetét. Ideális erősen károsodott és intenzíven igénybe vett (például festett vagy bármilyen hőkárosodáson átesett) haj ápolására. Akár mindennapi használathoz is ideális. A maximális hatás elérése érdekében javasolt a sampon és a balzsam együttes használata, valamint a Regenerate Nourishment hajápoló szérum alkalmazása is.

Ár: 1000 Ft , Eladó: niau
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten

kesha420

2016. július 25.

Szerintem egy teljesen átlagos balzsam, nem csodaszer, de nem is rossz. Semmivel nem tud többet, mint más balzsamok, az ára viszont jóval több. Féláron anno megérte, teljes áron nem venném meg. Ár-érték arányban nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

jrzy2424

2016. július 17.

Én az ilyen, és ehhez hasonló termékeket szinte csak leárazva szoktam összehalászni, mivel különleges képességem van mindent felhalmozni csökkentett árakkal. Na ez az egyik dolog, amelyet megvettem teljes áron, mivel nem régen festettem be szőkére a hajam, és gondoltam kipróbálom, hátha kicsit vissza hozza az életbe a hajszálakat. Nem rossz, de én nem mondanám, hogy többet tudna mint BÁRMELYIK másik termék a piacon, sőt. Finom az illata, felkeni az ember a hajra, és azonnal kifésülhetőbb lesz, de igazából számomra ennyi. Nem igen vettem észre, hogy sokkal jobb lenne tőle a hajam állapota. Szóval én azt mondanám, hogy nem tud semmivel többet egy 400-600 forintos társánál. Ha esetleg le lenne árazva kb. a harmadára, akkor újra venném, ha éppen nem akadna jobb a kezem ügyébe, de egyébként ennyi pénzt szerintem semmiképpen sem ér meg. Illetve hozzátenném még, hogy nekem túl sokáig sem tartott ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

andikee007

2016. május 31.

Ebből a termékcsaládból csak a balzsamot vettem meg. Még nem próbáltam Dove hajravaló termékeket, így nem vártam sokat. A balzsamnak kellemes illata, könnyű állaga van. Egyáltalán nem ez a belenyúltam egy kupa zsírba érzés. Eddig kb.: 3 alkalommal használtam -a festett,töredezésre igencsak hajlamos hajamon- és meg vagyok vele elégedve. Puhává teszi a hajam, a hajvégeimmel pedig nem tudom mit csinált,de kevesebb töredezett rész látható. Imádom. Hosszútávon meglátjuk, hogyan teljesít, majd updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 31.

Ophelia

2016. május 30.

Festett, erősen károsodott hajam van, úgyhogy megörültem ennek a balzsamnaj a dm kedvencek dobozban. Kellemes illatú, érdekes módon a samponjánál folyékonyabb állagú, számomra hatékonyabbnak bizonyuló termék. A hajam fésülhetőbb, puhább a használata után, nekem nem zsírosította a hajamat, mondjuk a töveket természetesen kikerülöm. Negatívumnak azt említeném, hogy vizes kézzel képtelenség kinyitni...Teljes áron nem venném meg, vannak olcsóbb balzsamok is, amik szintén beváltak, de kellemes tapasztalat volt kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

Bogyo02

2016. május 9.

Hajsamponnal próbáltam. Nagyon finom illatú,puha lett a hajam. De az ára miatt nem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

HardCandy092

2016. április 29.

Most látom itt először az árát, ugyanis ajándékba kaptam, de látva, hogy mennyibe kerül, biztos nem venném meg. Kellemesen táplálja a hajat, de nem volt elsöprő élmény, az illata viszont nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

JucMagic

2016. április 18.

Ez is a Dm dobozban volt, sok társa mellett.. no, hát többet vártam tőle mint a samponjától (eléggé lehúztam szegényt itt, de hát ez van). Nem lett a kedvencem, már csak azért sem, mert a JF-ás hajbalzsamom többet tud és nyújt, mint ez. Az illata számomra elég gejl, és a samponnak is pont ugyan olyan az illata (ha valakinek ez számít vásárláskor, mert amúgy elég édeskés fura gyógynövényes beütésű).
A hajam elég sok károsodásnak van kitéve (hajsimító, hajfesték), meg alapjáraton göndör és száraz..a samponkával együtt gyönyörű zsíros fejet eredményezett (mint aki 2 hete nem mosott hajat) :D Nem örültem neki, de gondoltam adok neki még egy esélyt. Végül is nem rossz termék ez, de ennyit a jóval olcsóbb Baleások is tudnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

szivecske

2016. április 18.

Az illata egy csoda, egyik legjobb illatú balzsamom, amit valaha használtam és rövid távon bevált, puha hajvégek, isteni illatú haj és nem zsírosodik gyorsan. szuperr!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

Argold

2016. április 10.

Egy diónyi mennyiség is "eltűnt" a hajvegeken. Rajta hagytam par percig, de mintha az egészet beszívta volna a hajam. Eléggé híg állagú. Mondjuk könnyen fésülhető lett a hajam tőle és puha, de semmi extra

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 10.

purmikaa

2016. április 6.

A balzsamot a hozzátartozó samponnal együtt próbáltam ki és nagyon elégedett voltam vele. Könnyen kifésülhetővé és puhává vált tőle a hajam:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid, Propylene Glycol, Trehalose
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone, Lactic Acid