Dove

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GossipGirl, Módosítva: 2012. augusztus 14.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Puha, selymes tapintásúvá és csillámló összetevőivel természetesen ragyogóvá varázsolja bőrét.

g.brigitta

2013. október 18.

Az apró csillámok és az illata, ami nagyon megfogott...-1 pont mert valóban nem úgy hidratál ahogyan én szeretném, de ettől függetlenül, egy nyári testápolónak tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

Bb.Sophie

2013. október 15.

Elsőre a kellemes illatával fogott meg, elég erős tisztaság-illat, de nekem kifejezetten tetszik. Az állaga nagyon folyós, nehezen lehet a megfelelő mennyiséget kinyomni a flakonból, de más negatívumot nem tudok mondani. Kellően hidratál, hamar beszívódik és nem hagy ragacsos érzést. Új kedvencre leltem benne, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

Laura19

2013. szeptember 29.

Egy bálban nyertem tombolán, néhány másik termékkel.
Nem fűztem hozzá nagy reményeket. Eleinte nem tetszett az illata, mert arra gumicukorra hasonlított, amitől egyszer majdnem rosszul lettem.
Aztán szépen lassan megszoktam és rájöttem, hogy kellemes illatú.
Elég folyós, de nem bánom, mert jól lehet kenni.
Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után. Emellett persze jól hidratál.
Megvan rá az esély, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Egy bálban nyertem tombolán, néhány másik termékkel.
Aztán szépen lassan megszoktam és rájöttem, hogy kellemes illatú.
Elég folyós, de nem bánom, mert jól lehet kenni.
Megvan rá az esély, hogy újraveszem.

TattyCherry

2013. szeptember 25.

Testápolók közül a kedvencem.
Főként azért,mert az alaptulajdonságai mellett ( hidratál, kellemes illatú, gyorsan beszívódik) még extraként csillámokat is tartalmaz, ami nekem személy szerint nagyon tetszik.
A felsorolt okokból kifolyólag bérelt helye van a fürdőszobában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

Testápolók közül a kedvencem.
A felsorolt okokból kifolyólag bérelt helye van a fürdőszobában.

oszibarack

2013. augusztus 21.

Nekem nagyon erős az illata, de az arany csillámokat imádom benne, különösen nyáron mutat gyönyörűen, barna bőrön:) Ha este bekenem vele magam, reggelre enyhül az illata, és addigra szépen be is szívódik. Nem lesz tőle babapopsi puhaságú bőröm, de azért megfelelően hidratál.

Update: -1 csillag, mert egy tubus elhasználása után arra jutottam, hogy semmit nem hidratál (pedig teljesen problémamentes, normál bőröm van). már a felkenéskor sem érzem, hogy jó puha lenne tőle a bőröm, valahogy olyan "száraz" a krém. persze az arany csillámokat imádom benne és valóban gyönyörűek a lebarnult bőrön, de nagyjából ez minden, amit tud. az illatát megszerettem, de inkább másik csillámos testápolót keresek, ezt nem akarom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Lills

2013. július 7.

Átlagos testápoló, nyáron normál bőrre teljesen jó. Illata semmi extra, a csillogás meg nagyon enyhe, csak közelről látszanak a kis csillámdarabok a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 7.

Ivett93

2013. május 20.

Szeretem a Dove termékeket. Kellemes illata van, bár elég sokáig kell kenegetnem magam ahhoz, hogy rendesen beszívódjon. Másnap fürdéskor olyan érzés, mintha mosnám le magamra a "rám száradt" réteget, ergo nem szívódik valami jól. Viszont a bőröm puha lett tőle és selymes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.

floracska6

2013. május 13.

Imádom az illatát, finom kókuszos- vajas. Csillámok is vannak benne, amitől még inkább kedvelem. Szerintem nagyon jól hidratál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 13.

Andrea25

2013. január 8.

A normál bőrömnek megfelel, finom az illata, diszkreten csillog, Egész jó kis testápoló de semmi túl extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

GossipGirl

2012. augusztus 10.

Én nem igazán szeretem. Miután felkenem, elég zsíros érzésű lesz a bőröm, nem szívódik be teljesen. Az egyetlen dolog, amit szeretek benne, azok az apró csillámok, amik benne vannak. :) De szerintem ez nem mindenkinek jönne be, csak napfényben szépen csillog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Collagen Amino Acids, Lactic Acid, Potassium Lactate, Sodium PCA, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, Stearic Acid, Glycol Stearate, Hydrogenated Polydecene, Helianthus Annuus Hybrid Oil, Dimethicone, Isohexadecane, Octyldodecanol, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Glyceryl Stearate, Triethanolamine, Cetyl Alcohol, Polysorbate-80, Sorbitan Oleate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Glycol Stearate, Triethanolamine, Cetyl Alcohol, Polysorbate-80
Illatanyagok: Octyldodecanol, Sorbitan Oleate, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Citronellol, Coumarin, Lyral, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, Benzyl Alcohol

Sorbitol h 1 1

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2