Dove

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2019. június 5.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Naponta használja egész testén körkörös mozdulatokkal a fokozatos és egyenletes barnaságért.

2 változatban kapható

moonlitnight

2012. október 15.

Ez nem is a termékről fog szólni teljesen, de neki is releváns szerepe van a történet szempontjából. Leszögezném, hogy életem első és utolsó önbarnítója volt ( elsőre tuti első, utolsónak remélem utolsó) nagyon nem jön be nekem ez az önbarnítós vonal , barnának nem lesz az ember barna , inkább sááááárga, de az is eléggé randán, de akinek ezek bejönnek szíve joga, nem volt éppen drága szóval életemben ennyi tévedés talán belefér, nem is haragudtam rá kifejezetten talán, ha 3x magamra kentem, nem vártam tőle éppenséggel 1 heti napontöltött barnaságot, szóval mivel nem sokat vártam, nem nagyon csalódtam, de gondoltam mindenkinek kell valami hasonló, a csillámok nem kellenének bele( már rájöttem, hogy herótom van a csillámoktól) De amiért gondoltam ideírok, mert 100000% megérte a pénzét, valami 1000 forintért vettem, de egy 15 perces visítva röhögést eredményezett nálam. A történet a következő:
Kedves drága barátom " tipikus faszi lévén", az erősebbik nem tulajdonságait nem meghazudtolva éli mindennapi kis életét, azért a mindennapi " testápolás" neki is része az életének, azzal a kis különbséggel, hogy szerintem neki teljesen mindegy mit ken magára meg mit nem. Hallom a folyosóról, hogy szidja a sampont, hogy nem habzik, persze én még véletlenül sem szólok neki, hogy a balzsamot próbálja felhabosítani, persze ki mást szidna , mint engem, hogy miért ilyen szarokat vásárolgatok drága pénzekért. Ezt megelőzendő kapott egy szilárd lush sampont meg egy sima 400 forintos szappant, na ő ezzel tökéletesen meg is volt elégedve, szerintem néha néha összekeverte őket, hogy mit használjon a hajára és mit a testére, pedig direkt elmagyaráztam neki, de ha össze is keveri nagy baja nem lehet belőle. Na szóval az önbarnítós testápoló jött haza velem és mivel nem nagyon használtam el , ott árválkodott szegényke egyedül a fürdőszobában vagy pár hétig, mikor megint rávettem magam, hogy használjam, megdöbbenve tapasztaltam, hogy egy jelentékenyebb mennyiség hiányzik belőle, gondoltam elpárolgott, kifolyt, vagy bármi ilyesmi, használtam, de ennek a factumnak nem tulajdonítottam nagyobb jelentőséget, majd egyik nap megvilágosodtam , életem egyik szerelme használja ............... kicsit furdalt is a kíváncsiság, hogy testápolózza magát??? és még önbarnítózik is???? tuti valami másik csaj lehet a dologban........., de nem mert ő tüsfürdőnek ( XD ) használja!! Én már akkor sírtam a röhögéstől de sejtettem, hogy nem fog a dolog annyiban maradni és még lesz folytatása, hát nem tévedtem. Egyik vasárnap délelőtt éppen pakolászok , teszek - veszek, sütök- főzök és jön a konyhába barátom, halál elsápadva , kétségbeesett arccal, halál félelemmel küszködve, láttam rajta a tehetetlenséget ( még én is megijedtem).Kérdeztem tőle, hogy veled meg mi van. Rosszul vagy?
És ő meg megilletődve és teljesen komolyan közölte velem, hogy azt hiszi, hogy nagyonnagy baj van és menjünk be a korházba, mert a mája feladta a szolgálatot, mert elkezdett BESÁRGULNI foltokban a testén és a körmeinél is.................Be kellett mennem a szobába lenyugodni, majd még kicsit hagytam kétségek között őrlődni és egy olyan 3 perc után megmondtam neki az igazat, hogy nem beteg ő csak kicsit hülye, de megmarad, és máskor ha valamit magára ken olvassa el nagyjából, hogy miaz.
Szóval én ennek a terméknek adok egy 3 pontot, mert nem is jó, nem is rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 15.

Szóval én ennek a terméknek adok egy 3 pontot, mert nem is jó, nem is rossz.

o0.rebekap.0o

2012. október 10.

nagyon gyorsan beszívódik, először jó illata van, negyed óra múlva érződik az önbarnító szag. sárgít, nem pedig barnít :S és még aztis csak lassan

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

Maanina

2012. augusztus 24.

Kifejezetten barnít, szépen hidratál, az illata kellemesen, és pluszpont a csillogásért. Nekem ez a legjobb önbarnítós testápoló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 24.

eda

2012. augusztus 13.

Nincs annyira brutális, tipikus önbarnítós szaga, még elviselhető. Könnyen és egyenletesen lehet elkenni a bőrön, de kicsit ragacsos érzetet kelt. Elég hamar lehet látni az eredményt. A nivea önbarnítós testápolóját jobban csíptem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

PaperMama

2012. augusztus 1.

az eddig használt önbarnítóim közül (alverde meg vmi sun dance) még ennek van a legnormálisabb szaga (de azért ez is szag:D), a többit nem bírtam elviselni. engem nem zavarnak a csillámok. sárgának sárga persze, de melyik nem az?:D ha vki tud ilyet mondja gyorsan. na mindegy szóval amit vártam tőle azt teljesítette, de mivel semmi extra ezért 4

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

Anna28

2012. július 26.

Én nagyon szeretem ezt a terméket! A Dove cuccokkal amúgy is meg vagyok elégedve, és az önbarnító külön jól jön kora tavaszi, vagy téli időszakban! Nekem gyorsan barnuló és sötétebb tónusú a bőröm, úgyhogy 2-3 nap alatt már észrevehető a változás. Az illata furcsa kicsit, de sok önbarnítót és barnítós testápolót kipróbáltam már, mind közül ez vált be a leginkább!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 26.

Garu

2012. június 11.

Hát, tavaly nyáron mivel nap az nem volt, ezzel vertem át magam, hogy milyen remek nyár volt. Tény, hogy szép színem lett, de kicsit nehezen szívódik fel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

Hidratálók: Glycerin, Collagen Amino Acids, Lactic Acid, Potassium Lactate, Sodium PCA, Urea, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Glycol Stearate, Dimethicone, Helianthus Annuus Hybrid Oil, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Isohexadecane, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Glyceryl Stearate, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate, Cetyl Alcohol
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Polysorbate-60, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Caramel, CI 16255, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, Benzyl Alcohol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Barnás sárga.