Dove

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2019. június 5.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Naponta használja egész testén körkörös mozdulatokkal a fokozatos és egyenletes barnaságért.

2 változatban kapható

Maxina

2015. október 2.

2 hete vettem kedvezményekkel 500 Ft ért. Először ragadós érzete volt és nagyon kellemetlen szaga másnapra. Aztán kitaláltam hogy lehetne ezt okosan csinálni..... fele testápoló ( Balea kókuszos testápoló ) és ez összekeverve. Így nem ragad... egyenletes a színe a testemen. ÉN így meg vagyok vele elégedve :) Szép színt ad, nem sárga....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 2.

blessed

2015. szeptember 24.

Régebben párszor én is foltosra színeztem magam a különféle önbarnítókkal, fel is hagytam velük egy időre, aztán megláttam ezt az üzletben és gondoltam a nyaralás utáni barnaságomat szeretném egy kicsit meghosszabbítani. Pár hete használom már heti 1-2 alkalommal és eddig nagyon jól bevált: a már lebarnult bőrön nem természetellenes és nem is narancssárgít. A Dove szerintem amúgy is nagyon jó testápoló fronton, ez az önbarnítós vonala is jól sikerült. Tele van apró csillámokkal amiktől csak zuhanyzással lehet megszabadulni, de nekem végül is tetszik, hogy csillogok picit, nem feltűnő és ennek van a legkevésbbé a tipikus önbarnító szaga azok közül amiket eddig próbáltam. Előtte radírozás, utána kézmosás! 4.5 csillagot adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

GI85

2015. szeptember 15.

Sotetebb verzioja van meg.Nem direkt.En nagyon kezdo voltam(vagyok).Ezen a nyaron futottam neki a barnitozasnak(volt anno tini koromban egy balul elsult probalkozasom es azota,kb. 13 eve en nem nyultam ilyesmihez).Szoval lekaptam gyorsan a polcrol es itthon lattam,h.ez a sotetebb valtozat.Addig nem is tudtam,h.arnyalatok is vannak.Es az is csak kesobb esett le,h.mas markakbol is vannak arnyalatok(miutan mas markanal is a sotetebbet sikerult kikapnom :D).Jo az illata,konnyen beszivodik.Nem fog durvan,annak ellenere,h.ez a sotetebb.De narancssargas az arnyalata.Bar azert a boven felvallalhato kategoria nekem.Epitheto.Szepen kopik,de picit foltosan fog.Radirozok elotte,meg szortelenitek.Mas markak nem foltosodtak.De ez sem a latvanyos,veszes kategoria.Tartos.Szoval eros negyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

Lilla99

2015. szeptember 6.

Így lassan 2 hét használat után eltudom mondani, hogy remekül használ! Mindenki megjegyzi mennyire szép barna a bőröm, és valóban nagyon nagyon látható az eredmény már 2 használat után is. Nem irritálja a bőröm, nem leszek tőle pattanásos épp ellenkezőleg..remekül hidratál. Bár az arcomra nem merem használni, hiszen elég problémás az arcbőröm. Az illata nagyon finom mikor felkened, ám reggelre már kissé kellemetlen szoli szaga lesz de egy jó alapos tusolás és a gond megoldva :) Nagyon szeretem ezt a krémet, és még biztosan nagyon sokáig fogom használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Nikcsicat

2015. augusztus 26.

Negatív csalódások után félve mertem leemelni a polcról, de azt kell mondjam, hogy nem bántam meg. A felvitele egyszerű, könnyű egyenletesen szétoszlatni. Nem lettem tőle foltos. Érdemes használat előtt testradírozni, hogy az elhalt hámsejteket eltávolítsuk (sokszor az okozza a foltos barnulást). Az illata kicsit zavaró számomra, de az eredmény kárpótló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

ribizlizizi

2015. augusztus 3.

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Pár nap hűséges kenegetés és mellébarnulás után szép volt.. pár napig. utána valamiért foltokban elkezdett kopni - és azt is nagyon hamar. Talán én vagyok túl fehér hozzá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

Viki_keni

2015. augusztus 3.

Nem tökéletes, de eddig ez a legjobb önbarnító amit használok tavaly óta. Nagyon fehér vagyok és nehezen barnulok, picit kell a karomra és a lábamra használni. Van, hogy foltosabb lesz (boka körül) de sajnos nagyon ragad és büdös :( Ki fogom próbálni az illóolajos verziót, hátha.. a nagy 40 fokos melegben le kellett magamról mosni, mert úgy zavart a szaga és állaga.
Nekem néha összefogja az épp száradás alatt rajtam lévő ruhát. Néha foltosan is kopik bár viszonylag egyenletes.
Tipp: Lehetőleg gyorsan zuhizzatok a kenést követő napokban, úgy tovább tart, használat előtt borotválni! :)
A szaga-állaga (ragad, mint a csiriz) ellenére nem rossz, jobb lenne ezek nélküli termék!
Ja és 3-4 napja vettem újra az egyik szegedi Rossmannban! Szerintem gyártják!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

Ja és 3-4 napja vettem újra az egyik szegedi Rossmannban! Szerintem gyártják!

nori23

2015. július 18.

Szeretem jó az illata és gyorsan barnít azt véletlen nem tudja valaki mennyi ideig kell a bőrön hagyni mert az a szoliszag egy idő után kellemetlen és jó lenne letusolni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.

creamandfashion

2015. július 15.

Kedvenc! Nagyon szép színt ad és rendesen hidratál. Nem rég vettem és utána láttam egy hipermarketben leakciózva. Nagyon remélem, hogy nem igaz, hogy már nem gyártják mert én még látom mindenhol. Kár lenne érte :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 15.

adrika528

2015. július 15.

Annak ellenére, hogy ez "csak" egy testápoló némi önbarnítóval, egész szép barna színt el lehet vele érni, már az első használat után. Jól hidratál. Én nem lettem foltos tőle, igaz ügyelek a folyamatos radírozásra, hidratálásra. Színe fokozatosan kopik, de lehet ez is a radírozással van inkább összefüggésben. Tipikus önbarnító szaga van. Egy negatívuma talán, hogy elég lassan szívódik fel teljesen. Azt írják már nem kapható, de én kb egy hete vásároltam a dm-ben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 15.

Hidratálók: Glycerin, Collagen Amino Acids, Lactic Acid, Potassium Lactate, Sodium PCA, Urea, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Glycol Stearate, Dimethicone, Helianthus Annuus Hybrid Oil, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Isohexadecane, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Glyceryl Stearate, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate, Cetyl Alcohol
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Polysorbate-60, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Caramel, CI 16255, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, Benzyl Alcohol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Barnás sárga.