Dove

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2019. június 5.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Naponta használja egész testén körkörös mozdulatokkal a fokozatos és egyenletes barnaságért.

2 változatban kapható

doreszka94

2015. július 4.

Régebben elhasználtam egy tubussal, akkor nagyon szerettem. Most az egyik boltban nagyon olcsón találtam, így vettem egyet megint. Másfajta önbarnítós testápolót ezen kívül még nem használtam, de szerintem nem is fogok, mert nekem ez nagyon bevált. Gyorsan szárad, nem hagy foltot a ruhán és én sem lettem még tőle foltos,hanem szép egyenletes színem lett tőle. Én az illatát is szeretem, a szolárium illatára emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

gigi

2015. július 2.

Szerintem borzasztó! Iszonyúan büdös, bármit csináltam vele foltos lettem és narancssárga. Senkinek nem ajánlom. Akkor inkább a dm sajátmárkás sundance önbarnítója. Sokkal szebb eredményt ad és még olcsóbb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

nikolett

2015. július 1.

UP: használom a parabénriadó ellenére is, ám tegnap vizesen kentem be a lábam és így nem használt. mintha fel se lettem volna :D Ejnye-ejnye.
De még így is feljavítom ötösre, mert nem az ő hibája, hogy sietnem kellett és ha szárazon kenem be vele magam, akkor hibátlan.

Én szeretem ezt a krémet, de:
- egyik este bekentem magam, száradtam kicsit, majd felöltöztem és lefeküdtem. Az eredmény: sötét kar és ujjak, hófehér kézfej :D (bár ez biztos azért van, mert ki van száradva nekem ott)
- az ujjaim közt szeret túlságosan alapos munkát végezni... a végeredmény érdekes, kontrasztos :D :D :D
- feltéve jó illatú, bár van benne valami furcsa.. Na de másnap, fú. Olyankor használom, ha másnap senki nem fog közel hajolni hozzám. A többiek meg remélem, hogy nem érzik a szagát.

All in all, ha ki tudnám várni azt a bő órát meztelenül, testrészeimet nem egymáshoz érintve, nagyon szép lenne, de így kicsit rizikós. Mondjuk így sem mindenütt foltos nekem, de öt csillagot azért mégsem érdemel, na. Főleg a másnap magamon érzett szag miatt nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Én szeretem ezt a krémet, de:

Dancy08

2015. június 23.

Nem tudok véleményt mondani a többiről mert csak ezt vagyok hajlandó használni. Régebben is ezt használtam aztán most megint ugyanolyan mint régen. Szépen egyenletesen barnít de érteni kell hozzá ez nem egy sima testápoló, hogy mindegy hova mennyi jut. Fokozatosan leszek tőle szép napbarnított nem foltos nem kopik le ha 1-2 napig nem kenem fel. Nekem tökéletes. Hidratál is ami plusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

baratno2

2015. június 22.

Nagyon szerettem, régen használtam, szép színem lett tőle. Volt abban az időben egy régi törölközőm, mert egy kicsit fog, de nem vészesen, nagyon szép színt ad még fehér bőrűeknek is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 22.

GNóri

2015. június 15.

Ő volt az első önbarnító, amit használtam, később teljesen érthetetlen okokból többször vissza-visszatértem hozzá. Sok esélyt adtam neki, de sajnos nem barátkoztunk össze. Narancssárgás, nehezen szárad, nagyon könnyen lejön és csíkossá, foltossá válik. De amit a legjobban gyűlölök benne, az a szaga. Kevés ennél undorítóbb szagú kozmetikum van szerintem, és ha ezt kentem magamra, állandóan éreztem - magamon, az ágyon, a törölközőn, a ruhámon, mindenhol. Borzalom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

Miciona

2015. június 6.

Többször kezdtem el szolizni, és hagytam félbe lustaságból, vagy az ára miatt, a napozás pedig nem mindig lehetséges, így elkezdtem az önbarnítókról olvasgatni itt. A pozitív vélemények miatt esett erre a választásom, és mert a márkával sok jó tapasztalatom volt. Tegnap félve, hatalmas odafigyeléssel bekentem vele az egész testem. Nagyon tetszik, hogy nem ad egy azonnali lemosható barna réteget, így a ruhát sem fogta meg, pedig direkt fehér alsóneműt vettem fel, hogy lássam. Másnapra egyenletes, finom barna színt adott, sehol egy folt! Ezután (sok ésszel) kipróbáltam egy szőkítőkrémet a karomon egy kis folton, majd mikor lemostam, láttam hogy a barnaságom is "kiszőkült". :D Így jól látszott, mennyire természetes barnaságot adott már egyetlen használat után a testápoló. A foltot ezután újrakentem, és 3 perc múlva mikor ismét ránéztem, NYOMA SEM VOLT!! 2 órával később megfürödtem, újra használtam az önbarnítót az egész testemen, és még szebben bebarnultam, nagyon jól építhető az egyenletes barnaság! Újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

AnnaKamilla

2015. május 28.

Szerintem jó,én testápolóval szoktam keverni és tényleg intenzív színt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

Szerintem jó,én testápolóval szoktam keverni és tényleg intenzív színt ad.

Boga24

2015. május 22.

Brutálisan fehèr a bőröm, a szolitól sem barnulok, így gondoltam mindegy kipróbálom ezt a testápolót. Önbarnító krèmet magában soknak tartottam volna.
Tegnap leradíroztam a lábaimat, majd szintèn Dove tusfürdővel megmosakodtam. Megtörölköztem, de èpp annyira hogy mèg egy icipicit vizes maradjak. Majd kb 2 mogyorónyi mennyisèget nyomtam a tenyerembe ès alaposan belemasszíroztam a lábszáramba majd a lábfejembe. Majd 2 mogyorónyit a combomon oszlattam el, jól eldolgozva. Az egèsz művelet a kèt lábamon kb 3 percet vett igènybe. A kezemet rögtön szappanos vizzel lemostam. Meg is lepődtem, hogy akkor most ennyi ès kèsz? :D Vártam 5 percet, majd felöltöztem.
Reggelre gyönyörű 2 árnyalattal sötètebb, puha lábaim lettek. Alig hittem el! Ha szèpen fog kopni, egèsz testre kipróbálom, eddig 6*
Hozzátennèm a megfelelő radírozás ès elkenès sokat számit!

Update: kibróbáltam egész testre, és kicsit sem lettem foltos. A hátam is nagyon szépen bebarnult. A kezeimen lévő maradékot pedig az arcomra kentem és semmilyen irritációt nem okozott. Ami számomra meglepő, hogy másnap a hátamon lévő pattanásokat és egyebeket olyan szépen leszárította és eltűntette hogy csak ámultam! Az illatát én szeretem, és egyenletesen kopik, szinte fel sem tűnik.10 csillagot adnék ha lehetne, mindenképp tegyetek egy próbát vele :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 22.

Hozzátennèm a megfelelő radírozás ès elkenès sokat számit!

Jelizz

2015. május 10.

Háát... szép színt ad de nem fed rendesen. sőt ha kopik (ami eleg hamar) akkor foltos leszek, de a illata jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 10.

Hidratálók: Glycerin, Collagen Amino Acids, Lactic Acid, Potassium Lactate, Sodium PCA, Urea, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Glycol Stearate, Dimethicone, Helianthus Annuus Hybrid Oil, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Isohexadecane, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Glyceryl Stearate, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate, Cetyl Alcohol
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Polysorbate-60, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Caramel, CI 16255, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, Benzyl Alcohol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Barnás sárga.