Dove

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2019. június 5.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Naponta használja egész testén körkörös mozdulatokkal a fokozatos és egyenletes barnaságért.

2 változatban kapható

lia03

2013. október 8.

Nagyon szép alapszínt ad, de nem szabad túlzásba vinni. A bőröm egyáltalán nem lett foltos tőle, viszont nem tudom ennek köszönhetően-e de az egyébként is érzékeny bőröm, extra érzékeny lett, a lábamon a borotválástól teljesen elvékonyodott és kiszáradt a bőröm, pedig korábban sosem tapasztaltam ilyesmit csak abban az időszakban mikor ezt a testápolót használtam. Ennek ellenére mivel nagyon fehér bőröm van, jövőnyáron újra előveszem esetleg egy jó hidratálókrémmel együtt alkalmazva, mert a barnító hatásában tényleg megbízom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

MPetra

2013. szeptember 27.

Kipróbáltam, és egy mű barna ( narancssárgás) színt kaptam! Inkább szoliba járok!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

beautymaniac

2013. augusztus 8.

Sokáig féltem az önbarnítóktól egy rossz tapasztalat miatt... Tavasszal egy alkalomra szép színt szerettem volna, és már nem volt időm szoliba menni, ezért barátnőm ajánlására vettem egyet. Kétszer bekentem magam a testápolóval, és másnapra szép egyenletes barna színe lett a bőrömnek (de közel sem olyan, mint a napbarnított). Egyáltalán nem lett foltos, elég sok árnyalatot barnított. Az ára olcsó, és sokáig tart. VISZONT: Sok réteg után erősen sárgás lesz a bőr tőle, ezért nem szabad túlzásba vinni. Nekem nagyon foltosan kopott, borzalmasan nézett ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Vivianka

2013. július 16.

Én nagyon szeretem, Szép kis alapszínt ad, nem nagyon macerás, könnyű eldolgozni, viszont nem szabad túlzásba sem vinni a használatát. Ha sokat kencézem vele magam, egy idő után sárgás színem lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

Annette

2013. július 1.

Alapból könnyen barnulok, de mivel még mindig vizsgázok, így akkor látok napot ha épp suliba megyek..:D szóval kellett egy kis rásegítés, amire ez tökéletes. Nem viccelek, 3 nap alatt elértem a kívánt színt, nagyon-nagyon látványos a változás, nálam az jött be, hogy éjszakára kenem, akkor sokkal jobban használ. Kicsit sárgás, de mivel csak ezt használom semmi napozás, így nem csoda. Foltos nem lettem tőle, és nekem csak töményen nem tetszik az illata, szerintem amúgy kellemes. Anyukám hófehér bőrén már nem alakít ilyen jól, neki kell kb 1 hét míg eléri ugyanezt, de akkor is megéri, hiszen még a 3/4-e megvan, és csak 1200 forintba került.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

kitkat.0810

2013. június 27.

Talán egy fél csillagot vonnék le tőle az illata miatt, de igazából az se vészes. Nagyon fehér bőröm van, és a medium/dark skin-t vettem meg, de semmi baj nem volt vele, az a titka, hogy nagyon bele kell dolgozni a bőrbe, mert ha csak úgy elkeni az ember, főleg amikor még nagyon fehér, lehet, hogy egy kicsit foltos lesz. De amúgy nagyon természetes, szép barna színt ad, ráadásul fokozatosan (2-3 nap alatt) így nem sokkol senkit a hirtelen változás :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

outka

2013. június 21.

Minden negatív véleményt félre téve estem neki ennek a krémnek:
Illata nagyon jó,másnap picit érezni az önbarnító tipikus illatát,de nem vészes.
Árban korrekt 1000 ft körül.
És abszolút nem lettem foltos,4 napig folyamatosan kentem minden este,szép színem lett..
Picit ragadós érzést kelt a nagy melegben,várni kell vele,hogy beszívódjon..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 21.

Minden negatív véleményt félre téve estem neki ennek a krémnek:
Árban korrekt 1000 ft körül.
Picit ragadós érzést kelt a nagy melegben,várni kell vele,hogy beszívódjon..

Masnislány

2013. június 5.

Eléggé félve vettem meg ezt a terméket.
Sárga leszek, foltos, ráadásul büdös is. -olvastam ezeket a véleményeket.
Az én véleményem: büdösnek egyáltalán nem büdös, sőt. Majdnem hogy egész kellemes az illata.
Foltosodás. Egyáltalán nem leszel foltos, ha megvárod, míg beissza a bőröd a testápolót.
Sárga szín. Nem kell minden nap használni, elég kétnaponta, és nem kell elefántnyi adagot magadra kenni - természetesen ne is mm vékonyan kend, mert akkor nem lesz sok hatása.
Nekem elég fehér a bőröm, a lábamat egyáltalán nem fogja meg se a szoli, se a nap.
Ez a krém azonban tényleg barnává varázsolta. (:

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.

Eléggé félve vettem meg ezt a terméket.
Sárga leszek, foltos, ráadásul büdös is. -olvastam ezeket a véleményeket.
Ez a krém azonban tényleg barnává varázsolta. (:

sophisticated93

2013. május 31.

Ma vettem a Rossmann-ban akciósan 699 Ft-ért. Már sok jót hallottam róla ezért adtam neki egy esélyt. Ahogy hazaértem azonnal ki is próbáltam és 1-2 óra elteltével már látszik is az eredmény! Kíváncsian várom az elkövetkezendő napok eredményét is, majd update-elem ezt a bejegyzést!
Az illata olyan, mintha épp most léptem volna ki a szoláriumból, de szerintem nem túl zavaró! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

haloittbarbi

2013. május 27.

Én szeretem, nekem bevált:)
Az illata tényleg elég büdi:/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

Én szeretem, nekem bevált:)
Az illata tényleg elég büdi:/

Hidratálók: Glycerin, Collagen Amino Acids, Lactic Acid, Potassium Lactate, Sodium PCA, Urea, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Glycol Stearate, Dimethicone, Helianthus Annuus Hybrid Oil, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Isohexadecane, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Glyceryl Stearate, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate, Cetyl Alcohol
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Polysorbate-60, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Caramel, CI 16255, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, Benzyl Alcohol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Barnás sárga.