Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: papirgitar, Módosítva: 2011. március 11.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Jazz-meen

2012. június 22.

Én szeretem, de inkább télen, amikor jobban ki van száradva a bőröm. És akkor használom, ha van időm várni legalább negyedórát, mert tényleg lassan szívódik be. Az illatát nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 22.

depecheke

2012. május 14.

Kellemes az illata, de szerintem túl "vizes". Lassan szívódik be, puha lesz tőle a bőröm, de sajnos nem sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

Vikeee

2012. április 18.

Ha túl sokáig kenegetem, foszlik tőle a bőröm..Illata kellemes, de nekem zsíros érzetű lesz tőle a bőröm..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 18.

kr.galambos26

2012. március 1.

Ez egy nagyon szuper testápoló száraz bőrre. De mivel olajos, ezt nem mindenki szereti, nekem pont ez a jó benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 1.

timcsi76

2012. február 25.

Száraz bőrre nagyon jó szerintem. Nekem viszonylag hamar beszívódik és még másnap is puha tőle a bőröm. Az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 25.

Emily

2012. február 9.

Néha használom, nem az igazi, de legalább az illata jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 9.

Néha használom, nem az igazi, de legalább az illata jó.

krekuci

2012. január 31.

Nem az a gyorsan felszívódó fajta,de én nagyon szeretem. Jó az illata is,fürdés után szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 31.

Katka

2012. január 18.

Nagyon szeretem a Dove testépolóm,mert annyira selymes lesz töle a bőröm és puha.Ez a testápoló az egyetlen ami bevált aközül a sok közül ,amit már kiprobáltam.Bátran ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 18.

fatime

2011. szeptember 15.

Egyetértek, átlagos testápoló, az illata tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 15.

Egyetértek, átlagos testápoló, az illata tetszett.

Morci

2011. augusztus 4.

Nekem még télen is túl zsíros volt, nem akart felszívódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. augusztus 4.

Nekem még télen is túl zsíros volt, nem akart felszívódni.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.