Dove

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: Kremcica, Módosítva: 2016. október 11.

Kategória:   Tusfürdők

Télre kötelező!

Lina14

2020. március 7.

Ajándékba kaptam, én nem annyira szeretem a dove tusikat, elég vaskos a formulájuk. Ettől eltekintve kellemes, hidratáló és illatos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 7.

b5bea

2019. december 26.

Most télen már nem így néz ki a külseje, és az árak is elreppentek, DE
Nagyon kellemes az illata, sűrű, tartós, érzem, h hidratálja a bőröm, finommá, puhává teszi. Egy szóval: SZUPER!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 26.

Most télen már nem így néz ki a külseje, és az árak is elreppentek, DE

Demonshadow

2019. július 1.

A kasszánál ajánlottak akciósan tusfürdőt, akkor vettem ezt az illatot, amivel korábban a polcokon rejtélyes módon nem találkoztam. Vicces módon pont nyáron akadt a kezembe, ezért annyira nem tudom átérezni ezt a "téli kényeztetés" ígéretet. Az illata édeskés, nekem kellemes, a család más nőtagjának viszont kifejezetten gejl, émelyítő. Valószínűleg én se fogom újravásárolni, mert ennyi időn keresztül használva már nem vagyok úgy oda az illatért, mint először. Azt viszont fontos kiemelni, hogy más illatú Dove tusfürdők mellett ez sem szárít, nagyon jó krémes, kenhető az állaga, jól felhabzik, úgyhogy ezek miatt senki ne rettenjen vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Finom illatú krémes tusfürdő. Hidratál és nem szárít. Téli kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Finom illatú krémes tusfürdő. Hidratál és nem szárít. Téli kedvenc.

Noyko

2019. január 3.

Most fürödtem vele,még mindig érzem magamon,kellemes. Az állaga tényleg olyan mint a testápoló ( vagy mint a súrolókrém,haha :-D),nem szoktam sajnálni a tusfürdő mennyiségét,de ennél most jó sokáig fürödtem,hogy minden hab kijöjjön,nem gondoltam,hogy így habzik. Felfedezhető a tipikus Dove alapillat is,mint mindegyikben,emellé jön egy kis téli érzés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

Sziporka88

2018. december 28.

Nagyon sűrű, csak fürdőlabdával lehet használni. Az illata elmegy. Újra nem vennék belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

szaboagnes3277

2018. november 12.

Nagyon jól hidratálja a bőröm, már egy fürdés után észrevehető hogy sokkal puhább. Azért vonok le egy csillagot mert nekem kicsit sűrű állaga van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 12.

Marcsus

2018. február 14.

Az enyémnek nem ilyen már a csomagolása, újíthattak rajta. Az illata eszméletlenül finom, puha, édes téli álom, nagyon jól tud esni egy hideg, hűvös napon. Az állaga borzasztóan krémes, nekem eleinte barátkoznom kellett vele, tényleg ahhoz lehet hasonlítani, mint mikor véletlenül összekevered a testápit a tusfürdőddel. :) Viszont, ha ilyen tömött és krémes az állaga, akkor nem értem, hogy miért nem ápol eléggé? A téli ekcémámmal, ami mellesleg a használata során bukkant fel, abszolút nem kezd semmit, pedig kenem is magam mellette. Nem ápol, nem hidratál kellőképpen. Egy ilyen krémes terméktől pedig elvárnám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

noriri

2018. január 25.

Kedvelem, már majdnem elfogyott, de azért nem az igazi. Talán pamaccsal, ha felhabzana akkor lenne a tökéletes. Így viszont túl sűrű, nehéz eloszlatni és nem igazán habzik. Az illata viszont remek és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Whistler

2018. január 21.

Kedvelem ezt a tusfürdőt: intenzíven habzik és anélkül hidratál, hogy kellemetlen, zsíros érzetet hagyna maga után. Emellett az illata is szerethető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil, Glycerin, Butylene Glycol