Dove

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. július 8.

Kategória:   Samponok

Az új Dove Youthful Vitality sampon gyengéden tisztít és kétszer dúsabb hatást nyújt az idősödő hajnak a lelapult hajhoz képest.
Az új Dove Youthful Vitality termékcsalád segít az idő előrehaladtával elvesztett esszenciális tápanyagokkal feltölteni a hajat a Dove Youthful Vitality sampon, hajbalzsam és BB hajápoló krém együttes használatával. Az új termékcsalád egy speciálisan megtervezett 3 lépcsős kezelést nyújt fehérjékkel és lipidekkel. Táplálja a hajat, hogy az dús és fiatalabbnak látszó legyen. Fedezd fel a puha és fényes, élettel teli hajat!

pilolilo

2016. április 20.

A negatívum: nekem kicsit lapít...de az illata hmmmmmmm:)) Jól tisztít, szépen selymesen fénylik a hajam, nekem balzsam se nagyon szükséges utána, könnyen kifésülhető az egész tőle, nem szárít, nem gubancolódik, ami nagy előny a reggeli gyors hajmosásnál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

birdie

2016. április 18.

Karácsony utáni kiárusításon vettem a balzsamjával és a bb krémmel együtt. Úgy megérte, de azt hiszem nem veszem újra. Nem rossz sampon, de nem is tökéletes. Valóban észrevettem némi dússágot. A copfom is érezhetően vastagabb hajszárítás után. Jobb a tartása a hajnak. Szerintem úgy éri el a sampon a dússágot, hogy valami bevonatot képez a hajszálakon. emiatt valóban dúsabbnak hat a haj. De éppen ezért rettenetesen gubancolja is a hajat. Legalábbis az enyémet. Úgyhogy balzsam vagy kifésülő balzsam mindenképp kell hozzá. Jelenleg a bb krémmel használom, úgy oké. A gubancolás miatt levonok egy pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 18.

nikolett

2016. április 12.

Egynek elmegy kategória, teljes áron biztos, hogy nem venném meg. Kicsit szárítja is a hajam, nekem nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

Monaaaaa

2016. március 5.

A legjobb sampon a világon!!! Soha nem váltom le!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

A legjobb sampon a világon!!! Soha nem váltom le!

Diuci

2015. december 4.

Nekem ez a termék nem vált be, egyáltalán nem lett dúsabb a hajam, vagy élettel telibb, amit ígér, ráadásul elektrosztatikusság szempontjából is sokkal rosszabb, mint egy olcsóbb termék, a hajam folyton gubancolódott is tőle (balzsammal együtt is). Szerencse, hogy akcióban vettem ezt is és az Oxygen-es verziót - azzal viszont már meg vagyok elégedve. Valószínűleg ennek az összetétele nem megy a hajamhoz egyszerűen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 4.

czandrea

Korcsoport: >54
2015. december 1.

Nagyon jó minőségű termék. Már 3 tubussal elhasználtam a hozzá való balzsammal együtt. Habzik, nem szárít, tökéletes. Egyetlen problémám van vele, de az nagyon bosszantó: a tubus zárófedelét lehetetlen a szokásos módon felpattintani, még száraz kézzel sem, nemhogy vizessel. Csak törülközővel bírom felnyitni. Ezért nem vonok le ugyan csillagot-mert a sampon az eddigi legjobb, amivel eddig találkoztam-, viszont egy ilyen árú és minőségű termék esetében ez roppant bosszantó és zavaró.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. december 1.

xszemyx

2015. november 28.

Nagyon drágának találtam először, aztán egy leértékelésnél csak megvettem -teszem hozzá még úgy is drága volt egy samponhoz képest. Nem bántam egyáltalán. Soha semelyik sampon nem varázsolta még ennyire puhává a hajam, és a hatása a sokáig tart. Amíg más samponok használata mellett 2 naponta maximum újra kellett mosni, úgy ezzel elég 3-4 naponta, ha nagyon nincs rá időm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

Melux

2015. november 24.

Tesztelésre kaptam a sampont. 3 hete használom és eddig tökéletesen teljesít. Szép fényes tőle a hajam, nem hullik, nem gubancolódik. Kevés kell belőle, mert erősen habzik. Finom illatú és jó állagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 24.

Brekikri

2015. november 3.

NAgyon meggyőzött, élmény vele a hajmosás. Puha lesz tőle a haj. Szép a csomagolása is. Sűrű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 3.

csibe0704

2015. november 2.

Anyósom kapta tesztelésre.Nagyon pozitív véleményel van róla. A haja puha lett, fényes, jó tapintàsú. Megfelelően habzik. Àràt tekintve lehetne olcsóbb is, ezért - 1 csillag, de egyébként 5 csillagot érdemelne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 2.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Elastin, Collagen

A kollagénes táplálékkiegészítők bőrre gyakorolt hatásáről itt írtunk bővebben

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.