Dr. Chen Patika

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: olcsy, Módosítva: 2014. január 10.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

A Spirulina algát a tenger értékes multivitaminjának tartják, jelentős mennyiségben tartalmaz pl. aminosavakat, béta-karotint és B12-vitamint. A ligetszépe olaj értékes esszenciális zsírsavként gamma-linolénsavat tartalmaz, szerepet játszik a bőr egészségének fenntartásában.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szekelyeni

2017. december 16.

már a közepén tartok és van javulás! omega3 kapszulával és multivitaminnal szedem együtt és jelentősen szebb az összkép, a hátamon kevesebb a nagy, mély mitesszer, tapintásra puhább a bőröm. fogok venni még egy-két dobozzal, az biztos!! az omega3at kifejezetten ajánlották mellé a bioboltban, mert fokozza a hatást :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

madzso

2017. november 16.

Sziasztok!
Már majdnem a végére értem a kúrának és sajnos azt kell mondjam, nekem nem ért semmit. Rendkívül száraz a bőröm és a hajam is. Nagyon sok jót olvastam erről a bogyóról, de nálam nem igazán váltotta be az ígéreteket. Ártani éppen nem ártott. Nővérem is elkezdte szedni, neki a menstruációs görcsein javított ( nekem nem volt ilyen problémám).
Összességében nekem sajnos csalódást okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Sziasztok!
Összességében nekem sajnos csalódást okozott.

Catn0va

2017. március 19.

Elszedtem egy dobozzal, így már tudom véleményezni. Nem az előírásnak megfelelően szedtem, 3 darab helyett 2 kapszulát vettem be mindennap. De így sem maradt el a hatás. Az arcbőröm egészen szép lett tőle, jó érzés belenézni a tükörbe és látni, hogy kevesebb a bőrhibám. A menstruációs görcsökre is nagyon jó, elmulasztja az erőteljesebb fájdalmat is. Eredetileg csak ligetszépét akartam szedni, de amikor megláttam a boltban, hogy ötvözve van a spirulinával, nagyon megörültem, mert vegánként nagyon jó, ha azt is szed az ember. Már megvettem a második dobozt belőle, valószínűleg újravevős táplálékkiegészítő lesz nálam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

Ynes

2017. január 16.

Nyáron kezdtem el szedni (napi 3x 1 kapszulát) a pattanásaim miatt. Nem lett tőle tökéletes a bőröm, de talán kevesebb pattanásom van, meg legalább azok a fájdalmas, mély, "nem lehet vele mit kezdeni" típusúak már ritkábban jönnek elő.
A menstruációs görcseimre viszont csodaszer! Tini korom óta az első 2-3 napot mindig csak erős fájdalomcsillapító + görcsoldó kombinációval bírtam ki, amint ment ki a hatásuk be kellett vennem az újabb dózist, különben maradt a magzatpózban szenvedés.... Viszont mióta szedem max. 1. nap kell fájdalomcsillapítót bevennem (abból is elég egy gyengébb fajta, nem kell olyan erős mint régen), sokszor elég csak a görcsoldó, de olyan is volt, hogy még az se kellett.
Ősszel egy ideig nem szedtem, gondoltam tartok egy kis szünetet, akkor viszont sajnos visszatértek a görcsök... szóval ezek szerint folyamatosan kell szedni, hogy hasson (de úgy vagyok vele, hogy inkább vitamint szedek, mint gyógyszert).
Más fajta ligetszépét amúgy még nem próbáltam, tehát összehasonlítási alapom nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Juca84

2016. július 21.

Kipróbáltam, de nem volt olyan jó a hatása mint a sima Dr. Chen ligetszépe kapszulának, amit rendszeresen szedek (és írtam véleményt róla)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.

trixie

2016. április 9.

Én fogíny vérzés miatt vettem meg csökkent is tőle és jobb állapotba lett az ínyem viszont mellé egy erős nem kellemetlen mellékhatást is észre vettem!
Menszesz fájdalmakat és vérzés mennyiségét is csökkentette már a napi 1 kapszula is nálam. Első alkalommal meglepödtem bajt szimatoltam hogy miért van negyed annyi de következő mensi rendes volt (előtte direkt nem szedtem!) közbe bevettem a 3. napon és már látványos mellékhatás jelentkezett nálam. :)
Nő is a hajam bár nekem az nem volt szempont :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

Nő is a hajam bár nekem az nem volt szempont :D

zsuzsagyarmati

2015. február 2.

Anno magas tesztoszteron szintre szedtem, mert állítólag jó rá a ligetszépe olaj. A kúra után valóban helyreállt a tesztoszteron szintem, bár nem tudom bizonyítani, hogy ennek volt köszönhető. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 2.

radirroni

2014. március 1.

Nyáron ajánlották ezt a készítményt, fogíny vérzésre, mert az alga magas vitamintartalma miatt sok problémára jó állítólag... hát, azóta is szedem ezt és a sima algát ettől a cégtől, nekem bevált. Elvileg fogyaszt is, nem tudom, minden esetre a fogínyvérzésem pár hét alatt elmúlt, más problémákra is bevált. Ja és mióta szedem, a babahajaim is beindultak, ennek tudom be, mert akkor nőttek ki látványosan, mikor ezt szedni kezdtem, azóta szedek hajvitamint is, az még rásegít. Árban is megéri, én ezt fitotékában 1000 ft-ért veszem, a 60 db-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 1.