Dr. Chen Patika

Ár:   590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. augusztus 17.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Dr. Chen Patika által forgalmazott Spa Pure Collagen maszk a többi maszktól eltérően nem krém állagú, hanem egy szövetfátyolt kell felhelyezni a megtisztított arcra, és fent hagyni 20-30 percig. Feszesíti, és puhává teszi a bőrt, a sejteket nedvességgel tölti fel, az apróbb ráncokat pedig eltünteti.

Kiszerelés: 1db maszk/tasak

laryah

2014. október 1.

Egy ügyetlen nyomkodás után 2cm piros,lenyúzott,amolyan szétszadizott sebre vettem meg, vlmiféle sajátos logika alapján-->kollagén sejt roncsolódás-->seb,akkor tegyünk rá kollagént- fent hagytam 2 órán át,majd óvatosan szedtem le ( még mindig nedves volt) csak álltam némám a tükör előtt mert nem igazán tudtam hová tenni amit láttam, egy 0,5 cm enyhén rózsaszín feltöltődött, begyógyult pici sérülésszerűség maradt csupán a helyén.Tegyünk hozzá előtte át dermarollereztem az arcomat (itthoni) h jobban beszívja,de az express javulást a maszknak tudom be.engem meggyőzött :) az alapvető funkcióit tökéletesen ellátta ez mellett,de anti ageingről 20 évesen sokat nem tudok nyilatkozni.,mindenesetre tömörebb,feszesebb,simább,irritáció mentes lett az egész arc :)

Rossmannban vettem,zöld tasakban van már. 699ft volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

Rossmannban vettem,zöld tasakban van már. 699ft volt.

judit.krasznai

2014. május 9.

Nagyon-nagyon jó, látványosan "összekapta magát" a bőröm tőle.

Update: így visszagondolva mérföldkő volt ez a pakolás: az aloés helyett vettem, mert az épp nem volt, és itt jöttem rá, hogy a kollagén milyen elképesztő módon tudja fiatalítani az ember bőrét, konkrétan átrendezte, megemelte az arcvonásaimat :D, pedig eleve nincsenek ráncaim. Innentől kezdve nekem mondhatják, hogy a kollagénes krémek nem szívódnak fel...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 9.

Nagyon-nagyon jó, látványosan "összekapta magát" a bőröm tőle.

PAncsi79

2014. január 14.

Kellemes érzés használni, bár meg kell szokni, hogy ez nem az a pakolás, amivel a fejünkön mászkálhatunk a lakásban.
A fátyol szépen rásimul az arcomra, a hatóanyagból pedig nagyon sok van benne, én még pluszban tudok a nyakamra is kenni belőle. A bőröm nagyon puha és friss a használata után, igazán jó érzés utána a bőrömet végigsimítani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 14.

Rityy

2013. március 12.

Én az esküvőm előtt használtam kétszer, és szerintem jó. Sokáig éreztem a hatását a bőrömön. Finom puha, kipihent lett tőle. Nem zsírosít, így tényleg jó minden bőrtípusra. Szerintem nagyon jó, csak kicsit drága állandó használatra.De ettől még nagyon jó!!! :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Collagen, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glycerin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.