Dr. Hauschka

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 935 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 11.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Wellbe, 935 Ft

A tisztító maszkban egyesül a természetből nyert gyógyiszap ereje a sarkantyúka és a varázsmogyoró gyulladást csökkentő, kiválasztást serkentő tulajdonságaival. A maszk mélyreható tisztító hatása azon alapul, hogy aktívan fölveszi magába a bőr kiválasztási termékeit. Jelentősen hozzájárul a bőr regenerálódásához, a bőrfunkciók harmonizálásához.

Ár: 935 Ft , Eladó: Wellbe
10 g próba kiszerelés
Ár: 8030 Ft , Eladó: Wellbe
90 g kiszerelés

hajasbaba

2014. augusztus 6.

Heti 2 alkalommal használtam arcgőzölés után. Egy kiskanálnyi port fél kiskanál vízzel kevertem össze és kentem az arcomra egyenletesen. A tisztító hatása tényleg nagyon jó, az orromról eltüntette a mitesszereket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

rata.sum

2013. március 23.

A tisztító hatása nagyon jó, de sajnos irritálta a bőrömet. A revitalizáló pakolással pépesítve kicsit javult a helyzet, de egyértelmű, hogy nem kedvence az arcomnak. Csak megvétel után tudatosult bennem, hogy rozaceás bőrnél kerülni kellene a varázsmogyorót. Hát... így jártam. Ettől függetlenül jó termék, de érdemes krémesíteni, illetve kipirosodásra hajlamos bőrre nem jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 23.

Kerti sarkantyúka kivonata. A CosIng hivatalos besorolása szerint fertőtlenítő hatású, tonizáló, bőrkondícionáló összetevő. A Wikipédia szerint főleg fertőtlenítőként és antibiotikumként használják, magjait biokrémbe sajtolják.

nagylevelű csodamogyoró leveleiből és kérgéből kivont összetevő. A különböző részek eltérő mennyiségű biológiailag aktív összetevőt (tannint, katechint és galluszsavat) tartalmaznak. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Összehúzó, nyugtató, antioxidáns és antibakteriális hatása is van. Ugyanakkor viszont Paula Begoun szerint a csodamogyoró-kivonatba az előállításakor 14-15%-nyi alkoholt (ethanol) tehetnek, ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre, ahogy az összetevő magas tannin tartalma is, ezért érdemesebb inkább kerülni az összetevőt, ha valakinek gyulladt, pattanásos, irritált bőre van, rosaceával küzd vagy kipirosodásra hajlamos az arca.