Dr. Immun

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tigidi, Módosítva: 2012. május 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

Regeneráló sampon hajhullás, korpásodás és zsírosodás ellen.

A sampon fő alapanyaga 25 gyógynövény kivonata, ami nem szerepel az összetevőlistában.

momo

2011. augusztus 15.

Én is sajnálom pl. az SLS-t :-( Nekem nem használt, erősen szárított, 2 nap múlva viszont tocsogott a zsírban a hajam. A hajvégeket teljesen kikészítette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 15.

vargajulcsa

2011. augusztus 4.

Benne van a 25 gyógynövény is, csak álnéven: 0721 0007, 0721 0008, 0721 0009, 0721 00010 stb. Azt nem értem, hogy ennyi gyógynövényt minek elszúrni egy csomó mesterséges anyaggal...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. augusztus 4.

kolesgolyo

2011. július 17.

A gyógynövényes samponok illatát nagyon szeretem, így ezt is imádtam. De pár flakon után nagyon szárazzá és szálassá tette a hajvégeimet. Ezt leszámítva szerintem egész korrekt sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 17.

Csibe6

2011. július 16.

Én elfogyasztottam egy flakonnal. Nem tudom hogy használt e hajhullámosnak, mondjuk az enyhe korpásodásomat eltüntette, de nagyon kiszárította, balzsammal együtt ajánlom. Hajmosás közben nagyon kiszárította a hajam vagyis a hajam természetes lipid rétegét szinte eltörölte így a fejbőröm jobban zsírosodott vele együtt a hajam is. Így gyakrabban kellett mosnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 16.