Dr. Kelen

Ár:   1717 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DrKCosmetics, Módosítva: 2019. április 4.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Testápolók

A sikeres izom, alakformálás (szálkásítás) lényege a testzsír százalék csökkentése az izom megőrzése mellett, melyben a funkcionális géllel végzett edzés nyújt segítséget. A fehérjealkotó, esszenciális Leucin (BCAA), a fehérje-anyagcserében részt vevő L-Arginin aminosavak és az antioxidáns Koffein, L-Karnitin kombináció az izomformálás mellett a bőr kondicionálásában is részt vesz. Az alkalmazás során jelentkező melegérzet és bőrpír a fokozott mikrokeringést jelzi.

Tartósítószert és színező anyagot nem tartalmaz.

BuZso7

2019. szeptember 4.

Imádom!!!:) A második flakonnál járok, de szerintem lesz ebből harmadik... negyedik is.
A bőrőm érezhetően feszesebb tapintású. Edzések elött kenem be magam a problémás területeken: comb, popsi, csípő, has. Ajánlott utána az alapos kézmosás, mert tényleg "felpezsdíti" a vérkeringést.
Nagyjából negyed óra múlva szokott nálam jelentkezni a melegérzet, de nem zavaró. Pirosodást nem tapasztaltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

bogyoca

2019. április 23.

Nálam eddig nagyon bejött, csakúgy, mint a többi kelenes termék. Külön öröm, hogy
BCAA-t is tartalmaz, szerintem ez az egyetlen ilyen készítmény itthon. A hat kocka a cél, remélem
mihamarabb meg is lesz! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

mihamarabb meg is lesz! :)

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine
Tisztítószerek: PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine, Carnitine
Illatanyagok: Isopropyl Myristate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az leucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van. A leucin ráncsimító hatással is bír.