Dr. Kelen

Ár:   913 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: DrKCosmetics, Módosítva: 2019. április 17.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Lábápolók

A lábfej teljes körű ápolására kifejlesztett igen korszerű készítmény. Hármas hatása révén intenzíven hidratálja a száraz bőrt, megakadályozza kiszáradását, repedezését és a bőrkeményedések kialakulását. Használatával megelőzhető a gombás fertőzések kialakulása és a kellemetlen lábszag. Hatékonyan kondicionálja és erősíti a gyenge, töredezett körmöket. Gyógyszerkönyvi minőségű anyagokat, természetes gyógynövény kivonatokat és olajokat tartalmaz. Ajánlott cukorbetegek különösen érzékeny, problémás lábbőrének ápolására is. Alkoholmentes, tartósítószert, színező- és illatanyagot nem tartalmaz.

bogyoca

2020. szeptember 1.

Nekem is nagyon bevált! Sokkal puhább lett tőle a lábfejem, kellemes az illata és valóban megakadályozza a kellemetlen lábszag kialakulását. Sok más terméket is kipróbáltam, de ez az első, ami valóban elhozta a várt hatást. Favorit! :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Mokani

2019. augusztus 11.

A zárt cipőben sajnos hamar büdösödik a lábam, ráadásul ki is cserepesedik a sarkam. Egyik barátnőmtől kaptam egy ilyet ajándékba. Először majdnem megsértődtem, majd elkezdtem használni és rájöttem, hogy imádom!
Jó és nem túl erős az illata s sokkal puhább a sarkam és az ára is jó!
Ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Jó és nem túl erős az illata s sokkal puhább a sarkam és az ára is jó!
Ajánlom.

tkati

2017. november 26.

Termekmintát kaptam, amit cukorbeteg apósomnak adtam. Nagyon elégedett vele, a lábát jól ápolja. Annyira, hogy megvették az első tubust.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 26.

NGT

2016. augusztus 5.

Olyan lábápolót kerestem, ami szirszar-mentes (pl. szárító glycerin), mert nem a kenegetés kedvéért keresek krémet - alapvetően nem is használok kézkrémet és testápolót sem, viszont mivel heti 5x futok és hosszú távokat, a hidratált láb fontos a vízhólyagok és egyéb sérülések elkerülése érdekében. Egy teljes tubust elhasználtam már, ez alapján jónak gondolom, valóban segít puhán és hidratáltan tartani a lábikókat. Nyilván nem fog csodát tenni senkivel, viszont a feladatát elvégzi. Nekem az illata is nagyon tetszik. Arra érdemes figyelni, hogy este akkor alkalmazzuk, amikor már nem tervezünk többet felkelni, mert lassan szívódik be és szépen el lehet vele csúszkálni a padlón :) Megvettem a következő tubust.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

bambusz09

2013. augusztus 11.

Egy nyereményjátékon nyertem egyszer ezt a krémet, aminek nagyon örültem. Akkoriban 3 másik krémmel volt versenyben a tökéletes lábápoló posztért, és a végén ő került ki győztesen. :) Sajnos nem tudtam megkedvelni az illatát, így nem vettem újra, pedig nagyon klassz kis krém. Aki szereti a gyógynövényes illatot, annak bátran ajánlom, mert nagyon jól ápolja a lábakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

dorcus89

2013. július 2.

Nagyon jó termék. Interneten rendeltem, az ára is baráti. Jó gyógynövényes illata van, hűsítő-frissítő érzés a lábnak. Jól ápolja, esténként használom szinte minden nap eddig jól helyt áll. Gyorsan beszívódik ami nálam első számú szempont. Eddig hibátlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

Mariann71

2011. november 5.

Egy üzletben ajánlották, mikor a száraz sarkamra kerestem krémet. Klasszul bevált, szupi a termék, azóta már a barátnőm is ezel kenegeti a lábát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 5.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sodium Lactate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Más néven GMS. Színtelen, szagtalan, édes ízű nedvszívó por, a sztearin sav glicerin észtere. Az emberi szervezetben is előfordul a zsírok lebomlásakor keletkező melléktermékként és megtalálható a zsíros ételekben is.  A kozmetikai iparban olajok emulgeátoraként, oldószereként illetve emollientként használják. Elsősorban testápolók összetevőjeként találkozhatunk vele.

Közönséges boróka olaj. A kozmetikumokban gyümölcsének és fájának a kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint a borók különféle formái illatanyagként használtak. A Wikipédia szerint a boróka gyógynövény és a boróka teának vizelethajtó, emésztést serkentő, vesekőoldó, epekőoldó hatása van.

További info az összetevőről a KM-blogon >>