Dr. Kelen

Ár:   1060 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2014. március 20.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

seoul

2018. december 22.

Az illatához hozzá kell szokni, alkoholos citrusos beütéssel. Gyorsan beszívódik, és kellemesen hűsít. Javulást nem vettem észre a használata során.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

xipszi

2018. szeptember 19.

Kellemesen hűsít, jól kenhető, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Kellemesen hűsít, jól kenhető, gyorsan beszívódik.

bogyoca

2018. augusztus 17.

Nálam abszolút favorit a termék! Most, ebben a hőségben naponta többször is használom, és nagyon hatásos! Azonnal hűsít, könnyen kenhető, ráadásul a tünetek is enyhültek. :) Az ára valóban nagyon jó! 😊Nálam abszolút favorit a termék! Most, ebben a hőségben naponta többször is használom, és nagyon hatásos! Azonnal hűsít, könnyen kenhető, ráadásul a tünetek is enyhültek. :) Az ára valóban nagyon jó! 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

cippala0316

2018. július 21.

Engem nem nagyon husit, a nehezlab erzesre sem tul jo, de legalabb jo illatu :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

Engem nem nagyon husit, a nehezlab erzesre sem tul jo, de legalabb jo illatu :D

Gerani

2018. április 7.

Én nagyon visszeres vagyok. :( Pár kicsi pókhálósom volt már 20 évesen is, de most, két terhesség után és most éppen a harmadik alatt valami borzalom. Fekete tenyérnyi pókhálós területek és végig combtőig (sőt afölött is, igen..."ott" is) kidudorodó tűzoltó tömlők. Sajnos ez örökletes, de nem tudom milyen lenne krémek, harisnya és tabletta nélkül... Szóval a lényeg: én ezt a krémet melegebb időben szeretem, mert nagyon jól hűsít. Érdekes, hogy valahogy hozzá lehet szokni. Egy idő után már nem hűt annyira. Meg nem oldja a problémát, de nekem ezek a fekete részek égni szoktak és arra nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

magyaralma

2017. szeptember 24.

Isteni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Isteni :)

pisonce

2017. augusztus 13.

Megszüntette a nehéz láb érzetet, csak néha iszonyatosan viszketek tőle... :( Az ára kiváló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 13.

gumibogyo11

2016. szeptember 29.

Többször újravettem, jobb helyeken 8-900ft ért is kapható máshol 1200 felett, így ki kell fogni. Alapvetően szeretem a dr kelen géleket, amik visszeres lábra vannak így mindhármat használom felváltva. Gyorsan beszívódik és jó illata is van. Hatásáról nem tudok nyilatkozni, szerintem egy gél önmagában nem old meg ilyen problémákt mint a visszér, de jól esik reggel vagy este bemasszírozni. Mondjuk napi 2 használat mellett nálam másfél hétig tart ki kb

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

encibajbi

2016. július 12.

Nagyon jól beszívódik, jó az állaga, hűsít, kellemes az illata, felfrissül a lábam. Újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

enicicc

2016. június 9.

Nekem nagyon gyorsan hatott a fájó, fáradt lábaimra. Jól kenhető, nem kell belőle sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

Antioxidánsok: Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.