Dr. Kelen

Ár:   1060 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2020. február 5.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

encibajbi

2016. július 12.

Nagyon jól beszívódik, jó az állaga, hűsít, kellemes az illata, felfrissül a lábam. Újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

enicicc

2016. június 9.

Nekem nagyon gyorsan hatott a fájó, fáradt lábaimra. Jól kenhető, nem kell belőle sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

Mundow

2015. november 10.

A gél kellemesen hűsíti a lábszáramat. A hűs érzés első pár alkalommal intenzívebb. Frissítő és visszér megelőző céllal használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 10.

Titanilla10

2015. április 22.

Visszér tüneteire tényleg hatásos!Hűsít enyhíti a fájdalmakat.Illata is kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

Lale

2014. május 8.

Nem hittem hogy valaha is ezt fogom mondani egy visszerkenocsre, de ez valami allati jo!! Sajnos anyai agon orokoltem a visszerre valo hajlamot, raadasul eleg sok allo munkat vegzek, igy nem kimelem a labaim. Mar tucatnyi kremet kiprobaltam, de mint halottnak a csok. Persze, ezt a problemat legjobban a lezer tudja megoldani, de a tuneteket szerintem is lehet enyhiteni. es ez a krem megteszi, annyira jol husit!!! Es hatasaban messze tulszarnyalja a biomedes tarsat, plusz hasonlitsuk ossze annak az INCI-jet ezzel...nos... Ezt a termeket csak ajanlani tudom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 8.

olin

2013. július 25.

Hosszútávon nekem mintha nem segítene (elnehezült, duzzadt, fáradt lábra használom). Hűsít-hűsít, főleg a flakon elején, de aztán egyre kevésbé, és csak a vékony bőrrészeket. Én az egész lábszáram is bekenem vele, de csak első két alkalommal volt intenzív hatása. Kicsit kevésbé nehezül el a lábam a használata után pár óráig, de egyáltalán nem kiadós, túl hamar fogy. Az illata finom nagyon, de majd inkább valami más krémmel próbálkozok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

kirala

2012. április 14.

Tele van mesterséges anyagokkal, nem tudom minek bele PEG-40 pl.!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 14.

Tele van mesterséges anyagokkal, nem tudom minek bele PEG-40 pl.!

Macska

2012. február 6.

Én szeretem, jól hűsít. Főleg nagy kánikulában egész napos lótás-futás után kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 6.

Mariann71

2011. november 8.

Én a száraz bőröm miatt inkább a Luna vadgesztenyés lábbalzsamot részesítem előnyben, az télen is bátran használható, mert nem hüsít annyira.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 8.

Morci

2011. október 3.

Nagyon jól hűsíti és frissíti a nyári melegben a lábat, de télen nem hiszem, hogy lesz kedvem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 3.

Antioxidánsok: Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.