Dr. Kelen

Ár:   1060 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2020. február 5.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

szabotimi.szabotimi

2011. május 5.

Most kezdtem használni - hogy jön a nyár - és oks. Minden patikában van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. május 5.

Most kezdtem használni - hogy jön a nyár - és oks. Minden patikában van.

durczi

2011. február 9.

Kezdődő terhességi visszér ellen vetettem be ezt a készítményt: a tüneteket ideig-óráig képes enyhíteni, mindeközben kellemesen hűsít. Az illatával persze a sósborszesz miatt külön meg kell barátkozni, de nálam azért ez még nem az elviselhetetlenül kellemetlen kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. február 9.

Antioxidánsok: Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.