Dr. Kelen

Ár:   1372 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szabbka, az összetevőket feltöltötte: ivey.p, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Egyéb

Biztonságos, foltmentes barnaság, kellemes illat.  Sötétebb, már barnult bőrre.

A teljesen ártalmatlan önbarnító használatával foltmentesen érhető el a dekoratív, csábító bronzos bőrszín. Egyedi hatóanyag-kombinációja, bőrbarát összetétele biztosítja, hogy arcra, testre egyaránt felvihető. Napallergiás, pigmenthiányos és anyajegyes bőr esetén is bátran használható. Használata mellett szoláriumozhat, ill. napozhat bőrtípusának megfelelő aktivátor ill. napozókészítmény használatával.

Tartósítószert, színezőanyagot nem tartalmaz.

Aktív anyagai: DHA, Erythrulose, E-vitamin

szzh01

2015. szeptember 21.

Nagyon világosra barnít, ámde jó büdös (úgy mint az önbarnítók nagy része), és kis kiszereléséhez képest elég drága, ha a Sundance-szel vetem össze. Azzal barnább leszek, kb. ugyanilyen büdi, viszont a Sundance-ből jóval kevesebb kell, ebből mindössze pár alkalomra elég egy flakon. Cserébe egészen halvány színt kapsz, mintha majdnem semmit sem csináltál volna... Kár érte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

szazsani

2015. július 1.

Szeretem ezt az önbarnítót, idáig ez a legjobb amit használtam. Idén nyáron nagy barnulási projectbe fogtam vagyis inkább tavasszal és a szolárimozást ezzel egészítem ki. Ilyen barna még sosem voltam. Mondjuk ennek is tipik önbarnító szaga van és kicsit műhatású a színe, de volt már ettől rosszabb is. Azért kicsit könnyű leizzadni, úgyhogy óvatosan a fehér rucikkal de ha olyan lesz is se vészes utána kimosni. Ja és tényleg foltmentes :) Mindent egybevetve nem csodaszer de ettől jobbat még nem találtam. :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

mstindigo

2015. június 15.

Naívan azt gondoltam, hogy ha veszek egy DARK tan önbarnítót, attól a hófehér testem valóban dark lesz, nem csak normálisan világos. :-D Nos, ha ezen a csalódáson túlteszem magamat, akkor szépen barnít, egyenletes és természetes lett a végeredmény rajtam. (Foltos csak akkor lesz, ha elrontod, mondjuk a kézfejemen sikerült egyszer egy óriásit bakiznom vele...) Előnye, hogy tényleg egy használat után kialakul a szín. (Emiatt kezdőknek nem is ajánlom, mert ha elrontod, akkor nagyon csúnya lesz ez azonnal.) A Sundance (DM saját márka) önbarnító testápolójával is elérem egyébként ugyanezt a színt, csak ha megvárom, amíg teljesen visszakopok, akkor azzal két alkalom, hogy szép színem legyen, ezzel meg egy. Színtentartásra viszont ugyanott vagyok a Sundance-szel is. Sajnos ezt a Kelent hiába is teszem fel még egyszer, nem leszek tőle még barnább sajnos. Egyre inkább úgy látom, hogy van egy max. barnaság, aminél barnább úgysem leszel semmilyen krémtől sem. Negatív ez a tipikus Dr. Kelen bűz, (elnézést, ha valaki imádja, :D ), és rosszul vagyok ettől az édeskés görényszagtól, amit ők parfümnek hívnak, (miért nem szagoltam meg a boltban?) és a másik negatív az ára. Kétszer használtam eddig, és már a fél tubus (100 ml-s) elfogyott. Ahhoz képest 1.200 körül van. A Sundance-ből meg a 200 ml ennyi, és jobb az illata, szóval azt fogom újravenni. (Viszont az arcomra meg egyiket se kenem, csak a Paula's Choice önbarnítója játszhat.) Szóval nem rossz termék, ha sima önbarnítót keresel, és neked bejön az illata, de a dark tan ígéretet nem tartotta be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 15.

Diilen

2015. április 29.

http://kepfeltoltes.hu/150429/IMG_20150429_203828_www.kepfeltoltes.hu_.jpg itt a karomról egy kép... nekem ez inkább sárgának tűnik mintsem barnának. Sajnos előtte képet nem tudok mutatni, de ez jóval elüt az alap bőrszínemtől.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 29.

Freny

2014. október 9.

Sok jó vélemény olvasásának köszönhetően esett a választásom erre az önbarnító termékre. Előnye a többséggel szemben, hogy könnyű vele dolgozni, tényleg nem foltosodik (alapos bőrradírozás után használtam), és nem kopik foltosan. Érdekes volt számomra, hogy már mindenhol lekoptam 3-4 nap után a hasamon még midnig látszódott nyomokban. A tipikus önbarnító szag nála is jelentkezik, ezt kicsit nehezemre esik elviselni, de szerencsére ez nem túl tartós (egy éjszaka alatt elmúlik). Kicsit erőteljesebb színre vártam a használatával ellenben nagyon finom szolid barnaságot kaptam. Megjegyzem nincs kreol bőröm, de nem is hófehér, tehát a megszokott nyári színem nem tudom vele előhívni, de télre megteszi. A sarok, csukló részeknél vigyázni kell vele, hajlamos megülni a redőkben, illetve a tenyeremnek használata után egy napig még büdi szaga van. Nincs túl nagy tapasztalatom önbaríntók terén, de használtam már rosszabbat nála, jobban egyelőre még nem, de szerintem még le tudnák fölözni. Mindenesetre ár-érték arányban jó termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 9.

Őszinte vélemény

2014. június 23.

Amennyi jót olvastam róla, olyan szar is volt... Úgy néztem ki tőle, mint egy narancs ...a kézfejem meg, mintha retkes lett volna...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 23.

judiTT

2014. március 29.

Hihetetlen jó termék. Elég sok önbarnítót kipróbáltam már, de mind nagy csalódással végződött. Foltos lettem, sárga és büdös.
Meglepetésemre ez nagyon szép színt ad, és nem foltos! Hetente egyszer kenem magam, egy tubus kb. 6 hétig elég így. Biztos, hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 29.

adrika128

2014. március 11.

Nem szerettem volna lepontozni, de... ez nekem annyira nem vált be, mint az imádott 2in1-es Dr. Kelen szolikrémem. :( Azt gondoltam jobban látszik majd a kívánt hatás, csodákat igaz nem vártam...pozitívum, hogy nem kopik foltasan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 11.

lilla93

2013. december 8.

A SelfSun Tan-hoz és a Daily Tan-hoz is írtam már véleményt, azt hittem előbbit nem lehet fokozni...de lehet :) imádom! tényleg gyorsan fogy, de ha szoliznék, akkor szerintem minimum kétszer ennyit költenék el egy hónapban arra. Mindenképpen megéri, én októberben rendeltem kettő darabot és az első most fogy el (rendszertelen használat mellett). Biztosan nem váltok másra, soha :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

stylespiration

2013. július 6.

Ezt vettem először, remélve, hogy másnap afroamerikai istennőként ébredek:D Nem így történt, ennek ellenére már az első használat után szép színem lett. A 3. használat után már többen is rákérdeztek, hogy szolizok-e, mert olyan jó színem van. Az illata kicsit zavar, de a környezetem nem érzi. Valóban nem sárgás, hanem szép barna színt ad, ha alaposan elkenem nem is foltosodik. Egyetlen hátránya van számomra, hogy egy hónap alatt elfogyott, heti 2 használattal. Nyilván ez függ a testalkattól is, de 170/60 vagyok szóval úgy éreztem viszonylag hamar elfogyott. Mindenesetre nekem megéri a havi 1200 forintot. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A pomelo (viszonlyag édes, zöld grapefruit) gyümölcs kivonata. A CosIng szerint illatanyag, szövetösszehúzó és tonizáló összetevő.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.